Najgorsze polskie tatuaże - zdjęcia PRZED i PO robią wrażenie! Zobacz metamorfozy uczestników

2021-02-28 19:11 AW
Najgorsze polskie tatuaże
Autor: Materiały Prasowe

Najgorsze polskie tatuaże to polska wersja amerykańskiego formatu. W każdym odcinku programu pojawię się posiadacze tatuaży, dla których „dziara” to dziś powód do wstydu. Tym razem trafią jednak w ręce profesjonalnych tatuatorów. Wyzwania przykrycia „Najgorszych polskich tatuaży” podejmą się Sebastian "Junior", Kaja, Tomek, Łukasz oraz Paweł. Każdy z nich ma swój indywidualny styl tatuowania - oldschool, graficzny realizm, dotwork. Doświadczenie zbierali latami, teraz stają oko w oko ze zmorą każdego artysty – fuszerką i niechcianymi ozdobami na ciele.

Najgorsze polskie tatuaże - jak wyglądały zmiany uczestników 3 i 4 odcinka? Kiedyś ozdabiały, dziś szpecą, a może od początku były fatalnym błędem młodości? „Najgorsze polskie tatuaże” zrobione na imprezie czy w początkującym salonie symbolizowały coś ważnego. Teraz są tylko brzydkim wzorem albo niechcianym wspomnieniem i wymagają pilnej korekty.

Najgorsze polskie tatuaże - metamorfozy 3 i 4 odcinka

Eksperci w programie oświadczenie zbierali latami, teraz stają oko w oko ze zmorą każdego artysty – fuszerką i niechcianymi ozdobami na ciele. Obecnie już co dziesiąty Polak jest wytatuowany, a to może oznaczać dla nich sporo pracy. Sztuką jest zrobić dobry tatuaż, ale jeszcze większą jest przykryć fatalny! Jak wypadły zmiany? Sprawdźcie w poniższej galerii!

Kiełbasa Volkswagena | ESKA XD - Prosto z salonu #17
NAJNOWSZE