Najgorsze polskie tatuaże - kiedy w TVN, kiedy w TTV, a kiedy na Player?

2021-01-25 18:45 AW
Najgorsze polskie tatuaże
Autor: Materiały Prasowe

W każdym odcinku programu pojawi się czworo posiadaczy tatuaży, dla których „dziara” to dziś powód do wstydu. Tym razem trafią jednak w ręce profesjonalnych tatuatorów. Wyzwania przykrycia „Najgorszych polskich tatuaży” podejmą się Sebastian "Junior", Kaja, Tomek, Łukasz oraz Paweł. Każdy z nich ma swój indywidualny styl tatuowania - oldschool, graficzny realizm, dotwork. Doświadczenie zbierali latami, teraz stają oko w oko ze zmorą każdego artysty – fuszerką i niechcianymi ozdobami na ciele.

Najgorsze polskie tatuaże - kiedy w TVN, kiedy w TTV, a kiedy na Player? Obecnie już co dziesiąty Polak jest wytatuowany, a to może oznaczać dla nich sporo pracy. Sztuką jest zrobić dobry tatuaż, ale jeszcze większą jest przykryć fatalny! „Najgorsze polskie tatuaże” to polska wersja amerykańskiego formatu. 

Najgorsze polskie tatuaże - kiedy w TVN, kiedy w TTV, a kiedy na Player?

Seria „Najgorsze polskie tatuaże” zadebiutuje w serwisie Player.pl już 28 stycznia, gdzie udostępnione zostanie sześć odcinków. Tego dnia również na antenie TVN o godz. 22:30 wyemitowany zostanie pierwszy odcinek formatu. Cały sezon od 20 lutego trafi do wiosennej ramówki TTV, gdzie w każdą sobotę o godz. 22:00 widzowie obejrzą dwa odcinki programu.

Najgorsze polskie tatuaże - zapowiedź
NAJNOWSZE