Ed Sheeran / Disney+

i

Autor: Materiały prasowe Disney+

Nadchodzi wyjątkowy serial o życiu Eda Sheerana. Kiedy i gdzie oglądać?

2023-03-21 14:02

Ed Sheeran zaprasza widzów w podróż po swoim życiu w serialu oryginalnym Disney+. To doskonała okazja do obejrzenia wyjątkowego połączenia wcześniej niepublikowanych archiwów, wywiadów i występów. Zobaczymy też bardzo osobistą stronę artysty. Ile będzie odcinków i kiedy premiera? Sprawdźcie szczegóły!

Serial o Edzie Sheeranie? Proszę bardzo! Disney+ ogłosił datę premiery nowego dokumentu, który pokaże wiele niepublikowanych i zakulisowych momentów z artystą w roli głównej. Twórcy zabiorą widzów w podróż dookoła świata, pokazując, jak jąkający się chłopak zyskał sławę, stając się jedną z największych światowych supergwiazd muzycznych. W serialu będzie można również zobaczyć, jak powstawały przeboje, które zdobywały szczyty list przebojów, ale także szczere wyznania artysty. Czego jeszcze się spodziewać po nadchodzacym tytule?

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Ed Sheeran wyda album, który wzruszy wszystkich. Subtract o żałobie i chwilach bezbronności

Przepychanka o hit "Miss You" [Robin Schulz vs Southstar] | ESKA XD - Ale to już było! #65

Ed Sheeran gwiazdą Disney+

Nowy serial dokumentalny zatytułowano "Ed Sheeran: Muzyka i cała reszta". Artysta po raz pierwszy otwiera drzwi do swojego życia prywatnego i szczerze opowiada o tematach, które inspirują go do tworzenia muzyki. Serial towarzyszy artyście od momentu, w którym otrzymuje wieści mocno wpływające na jego życie. To zarazem świadectwo wyzwań, którym muzyk stawia skutecznie czoła. Połączenie wyjątkowych, nigdy wcześniej niepublikowanych materiałów z prywatnego archiwum, współczesnych wydarzeń, szczerych wywiadów z żoną i bliskimi oraz fragmentów kameralnych występów, pozwala zrozumieć, jak Ed Sheeran postrzega świat, siebie i swoją muzykę. To także okazja do podsumowania kolejnej dekady twórczości artysty, którego hity cieszą się popularnością na całym świecie.

Serial o Edzie Sheeranie - odcinki, data premiery, zwiastun

Dokument składa się łącznie z czterech odcinków - LOVE, LOSS, FOCUS i BALANCE. W każdym z nich Sheeran będzie mierzył się z tematami i emocjami, które są dobrze znane większości z nas. W swoich głębokich przemyśleniach powróci do czasów, gdy było mu w życiu bardzo ciężko, jednocześnie doceniając, jak tamte wydarzenia wpłynęły, zarówno na niego, jak i jego muzykę. Za produkcję serialu „Ed Sheeran: Muzyka i cała reszta” odpowiada nagrodzona statuetkami Emmy firma Fulwell 73 Productions („Elton John Live: Farewell from Dodger Stadium”, „Adele: One Night Only”, „The GRAMMY Awards”). Premiera odbędzie sie 3 maja 2023 r. Produkcja będzie dostępna wyłącznie na platformie Disney+. Poniżej publikujemy oficjalną zapowiedź.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE