Na Wspólnej - to jednak Monika zdradzi Damiana? W nowych odcinkach czeka nas ciekawy plot twist

2022-11-06 20:45 NN
Na Wspólnej: to jednak Monika zdradzi Damiana? W nowych odcinkach czeka nas ciekawy plot twist
Autor: TVN/TOMASZ URBANEK Na Wspólnej: to jednak Monika zdradzi Damiana? W nowych odcinkach czeka nas ciekawy plot twist

Twórcy Na Wspólnej są ostatnio w formie i serwują nam plot twist za plot twistem i dramat za dramatem. Tym razem ciekawie dziać się będzie w wątku Moniki i Damiana, gdzie dojdzie do zdrady, ale nie takiej, jak początkowo zakładaliśmy.

Na Wspólnej to serial, który obfitował już w wiele dziwnych fikołków fabularnych, zdrad w różnych konfiguracjach i dram godnych latynoskich telenowel. Tym razem twórcy też nie zawiedli (chyba, ze należycie do grona osób narzekających na wymienione przeze mnie zabiegi) i dostarczyli nam wątek, w którym czeka nas dość mocny plot twist. Monika była bowiem tak zazdrosna o Zoję, że... sama zdradzi z nią Damiana.

Na Wspólnej: to jednak Monika zdradzi Damiana?

W nadchodzących odcinkach Na Wspólnej Żanetka zacznie mieć dość tego, że Damian u nich pomieszkuje. Kobieta zmobilizuje więc mieszkańców Wspólnej, by wspólnie pogodzili Cieślików i zakończyli ten cyrk. Próba negocjacji z Moniką jednak tylko pogorszy sprawę. Mimo to Damian się nie podda i pojedzie do domu, by rozmówić się z żoną, ale nakryje ją na pocałunku z Zoją. Cieślikowa bardzo przeżyje całe zajście, a na domiar złego synek zacznie wypytywać ją, czy zamierza rozwieść się z tatą. Ze swoich wątpliwości Monika zwierzy się Żanecie, która bez ogródek przyzna, że sama niegdyś eksperymentowała i nie ma w tym nic zdrożnego. Jak jednak Damian zniesie tę zdradę? Przekonamy się.

Rozpoznasz polskie filmy i seriale po kultowych cytatach? QUIZ dla prawdziwych znawców!

Pytanie 1 z 8
Zacznijmy od czegoś prostego. Z jakiego filmu pochodzi ten cytat: "A historii tego swetra i tak byś nie zrozumiał"?
Jak się kręci sceny łóżkowe? 365 dni i nie tylko | To Się Kręci #7
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE