Na Wspólnej, odc. 3361, 3362, 3363 - streszczenie. Niepokojące zaginięcie Dagmary

2022-01-20 16:26 Adrian Rybak
Na Wspólnej odcinek 2970
Autor: TVN/Radek Orzel

Na Wspólnej to jeden z najpopularniejszych seriali w polskiej telewizji. Widzowie mogą śledzić losy bohaterów już od wielu lat. Nadal nie brakuje jednak ciekawych wątków i niespodziewanych zwrotów akcji. Co wydarzy się w nadchodzących odcinkach, które zostaną wyemitowane w dniach 24-26.01.2022? Sprawdź streszczenia Na Wspólnej.

Serial Na Wspólnej można oglądać w polskiej telewizji już od wielu lat. Produkcja stała się jedną z flagowych propozycji stacji TVN. Niektórzy oglądają telenowelę już od wielu lat, a więc losy bohaterów stały się ich codziennością. Na Wspólnej można oglądać od poniedziałku do czwartku na antenie głównego kanału TVN. Emisja odcinków rozpoczyna się o godzinie 20:20. W dniach 24-26 stycznia 2022 pokazane zostaną epizody 3361, 3362 oraz 3363. Co się w nich wydarzy? Fani znajdą opisy niżej. Warto przeczytać, ponieważ będzie się działo!

Na Wspólnej - jak zmienili się bohaterowie serialu TVN?

Na Wspólnej - odcinek 3361

Agnieszka i Hebel pozwolą się okraść?! Hebel przekonuje żonę, że Sylwek ma złe zamiary – Agnieszka prosi go o jeszcze jedną szansę dla chłopaka. Tymczasem Sylwek melduje "Ojcu" – wypasiony dom Hebla to idealny cel na ich skok! Trzeba tylko poczekać na okazję… Niespodziewanie Hebel, w obecności chłopaka, informuje Olszewską, że wyjeżdżają dziś nad morze - czy byłego gangstera opuściła czujność?! Przemek zapewnia Monikę, że to ona jest kobietą jego życia, ale chce być też ojcem dla Kacpra. Młody Smolny proponuje ukochanej, żeby razem poszli do Dagmary poznać małego. Kiedy pukają do niej, kobieta nie otwiera drzwi. Zza nich dobiega tylko płacz synka Przemka… Co się stało z Dagmarą?! Cieślik pragnie zmienić swoje życie! Damian, po ostatnich przejściach ze swoim ojcem, nie może dojść do siebie. W końcu mówi Monice, że coraz częściej nachodzi go myśl, żeby zmienić swoje życie - jest zbyt przewidywalne! Cieślikowa na razie traktuje rozterki męża z przymrużeniem oka…

Na Wspólnej - odcinek 3362

Lew Nalepa robi wrażenie na kardiochirurgach i na… Ewie! Doktor Nalepa świetnie sobie radzi na oddziale Kamila – ratuje pacjenta z komplikacjami po przeszczepie serca, a innowacyjna metoda operacyjna robi na lekarzach wrażenie. Lew nie odpuszcza też na innych frontach – okazuje się miłośnikiem samby, na którą zaprasza… Ewę! Ta cały czas próbuje ukryć zaczepki Nalepy przed mężem… Przemek zaopiekuje się swoim synkiem – co na to Monika?! Dagmara odzyskuje przytomność i… nie chce jechać do szpitala! Bo co z jej dzieckiem?! Przemek uspokaja – on zajmie się Kacperkiem… Czy Dagmara zrozumie, że młody Smolny dojrzał do bycia ojcem? A co na to wszystko Monika?! Hebel znajdzie sposób, by uratować duszę Sylwka?! Hebel chce walczyć o Sylwka – poznaje go z byłym członkiem gangu "Ojca". Mężczyzna opowiada o tym, że "Ojciec" udawał opiekuna, a potem posłał go do więzienia na długie lata. Czy Sylwek wreszcie zrozumie, że jest wykorzystywany?!

Na Wspólnej obsada - aktorzy i bohaterowie serialu. Kto jest kim?

Na Wspólnej - odcinek 3363

Czy Igorowi uda się obnażyć korupcję Kostka? Igor i Elżbieta, dzięki założonemu przez Nowaka w fundacji podsłuchowi, słyszą jak Kostek domaga się od Wachowskiego premii za ustawiony przetarg. Wielomilionowy kontrakt ma zostać podpisany dziś. Czy Igorowi i Eli uda się temu zapobiec?! Doktor Nalepa balansuje na granicy prawa i… przyzwoitości? Pacjent po przeszczepie serca bardzo chce skontaktować się z rodziną dawcy. Ostrowski zdecydowanie odmawia – to niezgodne z prawem. Doktor Nalepa ma jednak inne zdanie – próbuje namówić żonę dawcy na spotkanie z pacjentem! Lew nie odpuszcza też Ewie – sprytnie wymusza na Ostrowskiej pomoc w organizacji charytatywnego balu na rzecz psychiatrii dziecięcej… Nina nie odda córeczki Renacie i Sławkowi?! Nina ma wątpliwości, czy dobrze robi zgadzając się na pełną adopcję. Miała nadzieję, że za dwa lata odbierze córeczkę. Daria zabiera Ninę do Renaty i Sławka, żeby zobaczyła jaki dom może mieć jej dziecko. Dziewczyna zaczyna płakać i… ucieka!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE