Na Wspólnej - odc. 3311, 3312, 3313 - streszczenie. Ilona nie wierzy w wierność Maksa

2021-10-25 16:24 Adrian Rybak
Na Wspólnej
Autor: TVN/Radek Orzel

Na Wspólnej to jeden z najpopularniejszych seriali w polskiej telewizji. Widzowie mogą śledzić losy bohaterów już od wielu lat. Nadal nie brakuje jednak ciekawych wątków i niespodziewanych zwrotów akcji. Co wydarzy się w nadchodzących odcinkach. Sprawdź streszczenia Na Wspólnej. Znajdziesz je niżej.

Na Wspólnej - odcinek 3311. Ilona nie wierzy w wierność Maksa! Ilona unika kontaktu z mężem. Jest rozgoryczona bo czuje, że Maks ma jakąś kobietę w Hiszpanii. Ten przekonuje, że to nieprawda i proponuje żonie wyjazd we dwoje. Zdybicka jest wściekła – przecież najważniejszy jest teraz ich synek, który tak tęsknił i tyle przeszedł z powodu Maksa! Wieczorem roztrzęsiona Ilona łyka garść leków uspokajających… Kamil ratuje życie przestępcy, a Ula straci ukochanego Hao?! Karetka zabiera Siweckiego do szpitala - tam Kamil przeprowadza udaną operację ratującą życie swojego pacjenta. Córka więźnia, Laura, z wdzięczności rzuca się na szyję Hofferowi… Tymczasem Ula dowiaduje się od Hao, że jego ojciec planuje wyjazd do Wietnamu. Ukochany Hofferówny nie wie, czy w ogóle wróci do Polski. Młodzi są załamani... Smolny grzebie w swojej przeszłości a Kuba znowu na celowniku Pauliny! Krzysztof, w tajemnicy przed żoną, jedzie do placówki wychowawczej, w której przebywał jako nastolatek. Dziwnym splotem okoliczności towarzyszy mu Lara. Kobieta z uwagą obserwuje Krzysztofa, który z przejęciem wertuje dokumenty dotyczące śmierci kolegi z ośrodka… Tymczasem Kubę odwiedza Paulina – wyznaje mu miłość i oznajmia, że zrobi wszystko, by znów byli razem!

Seriale dla kobiet, które warto obejrzeć

Na Wspólnej - odcinek 3312. Streszczenie

Lara zdradza Smolnego przed żoną a Kuba w uczuciowych kleszczach! Smolny dowiaduje się od dyrektorki poprawczaka, że ktoś ostatnio drążył sprawę śmierci jego kolegi sprzed lat - Rafała Ściborka! Po powrocie do Warszawy Lara wsypuje Krzysztofa przed Basią – ujawnia, że spędziła ze Smolnym noc w Żabińcu… Tymczasem Kuba jest skołowany po wyznaniu Pauliny. Nie wie czy kocha ją, czy Maję! Maks dostaje szansę od Ilony, czy słusznie?! Brzozowski - uciekając się do podstępu - umawia się z Iloną w restauracji. Błaga o szansę i wyznaje jej miłość. Małżonkowie spędzają upojny wieczór, ale magia znika nocą: do Maksa przychodzi wiadomość od jakiejś stęsknionej kobiety! Ilona jest zdruzgotana… Ita przerażona – traci czucie w ręce! Damian jest bardzo wdzięczny żonie, za to, że razem z nim opiekuje się Itą. Monika jest szczerze zaangażowana i zatroskana zdrowiem jego dawnej partnerki. Nieoczekiwanie Ita zaczyna mieć dziwne objawy – całkowicie traci czucie w ręce! Cieślikowie natychmiast zabierają kobietę na badania do szpitala. Ich wyniki szokują wszystkich!

Na Wspólnej - odcinek 3313. Streszczenie

Basia ma dość kłamstw Krzysztofa a Kuba wyznaje miłość Mai! Basia jest zazdrosna i zła o to, że Krzysztof nie powiedział jej o swojej eskapadzie z Larą. Smolny obiecuje, że dzisiejszy wieczór spędzą we dwoje. Niestety, nie dotrzymuje słowa - razem z Bizoniem, kolegą z poprawczaka, próbuje wyśledzić, kto mści się za śmierć Rafała Ściborka! Tymczasem Kuba wyznaje Mai, że jest w niej zakochany! Bruno odzyskuje Natalię, a Eliza jest wobec niej podejrzliwa! Bruno boleśnie przeżywa fakt, że Natalia zniknęła i nie odzywa się do niego. Jakaż jest jego radość, gdy ukochana pojawia się u niego! Eliza zaprasza kobietę na kolację – chce, by lepiej się poznali. Gdy do Natalii przychodzi sms, Eliza podgląda jego treść! Jest zszokowana… Igor i Ela mają poważny problem z Julką! Koleżanki Julki krytykują jej wygląd i śmieją się, że zakuwała do sprawdzianu, a przecież wszystko ma w Internecie. Podczas klasówki nauczycielka przyłapuje Julę na ściąganiu z komórki i wzywa rodziców na rozmowę. Do Igora i Eli dociera, że mają poważniejszy problem, niż im się wydawało…

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE