NA WSPÓLNEJ: Bogdan zostaje aresztowany!

2014-04-15 9:39
Foto
Autor: eska.pl/cinema Ilustracja zastępcza

Policja robi nalot na warsztat samochodowy, w którym pracuje Bogdan! On i jego koledzy zostają aresztowani. Joanna jest w szoku! Berg dzwoni do niej z aresztu i tłumaczy ukochanej, że to nieporozumienie! Kobieta nie wie, co o tym myśleć, nie wie też jak powiedzieć dzieciom Bogdana, co się stało... To początek prawdziwego dramatu w życiu Berga!

Dzisiejszy wieczór tak miło się zapowiadał... Joanna (Anna Cieślak) i Bogdan (Wojciech Brzeziński) byli umówieni na romantyczną randkę. Kto by pomyślał, że los tak bardzo pokrzyżuje ich plany... Berg, dzwoniąc do ukochanej i uprzedzając, że odrobinę się spóźni, nawet nie przypuszcza, iż spóźnienie będzie dużo większe... Chwilę po telefonie do warsztatu wpada policja i aresztuje jego wszystkich pracowników!

Nieświadoma niczego Joanna, czeka wraz dziećmi Bogdana w ich domu. Ale Berg nie przychodzi... W końcu mężczyzna dzwoni i wyjaśnia ukochanej, że jest w areszcie! Zdenerwowany mówi, że to tylko nieporozumienie i zapewne jutro, po złożeniu zeznań, zostanie wypuszczony... Joanna proponuje, że zaopiekuje się przez noc jego dziećmi. To dla Bogdana wielka ulga! Prosi również ukochaną, żeby jakoś im wytłumaczyła jego nieobecność...

Ani Bogdan, ani Joanna nie przypuszczają, że dzisiejszy dzień to początek wielkiego sprawdzianu dla uczucia, które ich połączyło. Berga i jego bliskich czekają bardzo trudne chwile, które z pewnością dostarczą widzom serialu wielu emocji i wzruszeń!


PD

źródło - mat prasowe

NAJNOWSZE