Na Wspólnej 5-8 czerwca. Streszczenie nowych odcinków

i

Autor: TVN/MATEUSZ GROCHOCKI EAST NEWS Na Wspólnej 5-8 czerwca. Streszczenie nowych odcinków

Polskie seriale

Na Wspólnej 5-8 czerwca. Streszczenie nowych odcinków

2023-06-05 12:26

Na Wspólnej wraca z kolejnymi odcinkami - co tym razem się wydarzy? Prezentujemy streszczenia odcinków 3635, 3636, 36337 i 3638, które zostaną wyemitowane w dniach 5-8 czerwca 2023 roku.

Na Wspólnej - co czeka bohaterów w kolejnych odcinkach? Przede wszystkim w życiu niektórych bohaterów zawita kostucha, a zamiast planowanego ślubu, szykuje się pogrzeb. Ponadto Aneta, znów, z butami wkroczy w życie Kasi, a Antosię czekają bardzo trudne chwile. Szczegółowe streszczenia odcinków 3635, 3636, 36337 i 3638, które ukażą się w dniach 5-8 czerwca 2023 roku, znajdziecie poniżej.

Na Wspólnej 3635 - STRESZCZENIE odcinka

Streszczenie 3635. odcinka serialu Na Wspólnej prezentuje się następująco: Niuniek chce umrzeć?! Wieczorem Seba dostaje widomość od narzeczonej – ojciec Roxy wylądował na kardiologii! Rano Hebel z siostrzeńcem zjawiają się u Niuńka. Na osobności przyjaciel wyznaje Ryszardowi, że to była żona Dana doprowadziła go do takiego stanu. Niuniek za wszelką cenę musi się od niej uwolnić - nawet za cenę… własnego życia!!! Roma jednak zamierza knuć przeciwko Marcie? Marta spotyka Romę w pierwszym dniu jej pracy. Kobieta przeprasza za przeszłość i mówi Leśniewskiej, że jest już innym człowiekiem. Wygląda na to, że ich współpraca rzeczywiście zapowiada się obiecująco. Jednak kiedy Roma dowiaduje się, że nowym grafikiem telewizyjnym został Filip – były mąż Marty - staje się czujna i podejrzliwa… Miażdżąca diagnoza dla Antosi! Antosia idzie odebrać wyniki badań prenatalnych, które okazują się druzgocące – u płodu stwierdzono Zespół Patau! Lekarka prowadząca ciążę młodej Roztockiej tłumaczy przerażonej dziewczynie, że oznacza to nieuleczalne wady u dziecka, które prawdopodobnie nie dożyje porodu! Zaleca zszokowanej Antosi kontakt z psychologiem. Weronika nie wie, jak pomóc córce.

Na Wspólnej 3635 - gdzie i kiedy oglądać?

3635. odcinek serialu Na Wspólnej zostanie wyemitowany w poniedziałek 5 czerwca 2023 roku, o godzinie 20:15, na antenie TVN.

Na Wspólnej 3636 - STRESZCZENIE odcinka

Streszczenie 3636. odcinka serialu Na Wspólnej prezentuje się następująco: Hebel zamiast ślubu zorganizuje… pogrzeb?! Hebel bardzo poruszony wraca do domu. Oznajmia córce Niuńka, że stan jej ojca - po przeniesieniu do prywatnej kliniki - bardzo się pogorszył i… nie dało się go uratować! Roksana nie wierzy, że jej cwany tatuś nie żyje – czuje, że to jego kolejna sztuczka! Niebawem jednak do Hebla przychodzi pracownik domu pogrzebowego należącego do Niuńka, który prosi o wybór urny. Do Roxy zaczyna docierać straszna prawda… Weronika w szoku – lekarze odmawiają aborcji nieuleczalnie chorego płodu jej córki!!! Antosia jest w rozpaczy – nie chce być grobem swojego dziecka! Weronika liczy na nefrologa, który wykaże zagrożenie zdrowia córki i zaleci usunięcie ciąży. Jednak lekarz - mimo złych wyników badań - odmawia skierowania na aborcję. Wg niego nie ma zagrożenia życia dziewczyny! Lekarz wyraźnie się boi… Agnieszka daje Weronice ulotki z zagranicznych klinik aborcyjnych. Tymczasem matka Roztockiej uważa, że trzeba ufać lekarzom, bo… chronią życie ludzkie! Weronika nie wierzy w to, co słyszy… Igor rozpoczyna groźne śledztwo! Naczelny zabrania Igorowi mieszać się w dochodzenie w sprawie śmierci zakatowanego Bartka. Nowak jednak robi swoje - idzie do szkoły sztuk walk, gdzie chłopak trenował. Spotyka tam szefową klubu – Judytę Bradecką, w której Bartek być może był zakochany. Atrakcyjna kobieta bardzo zachęca Igora, by zapisał się na zajęcia.

Na Wspólnej 3636 - gdzie i kiedy oglądać?

3636. odcinek serialu Na Wspólnej zostanie wyemitowany we wtorek 6 czerwca 2023 roku, o godzinie 20:15, na antenie TVN.

Na Wspólnej 3637 - STRESZCZENIE odcinka

Streszczenie 3637. odcinka serialu Na Wspólnej prezentuje się następująco: Darek miesza w kotle uczuć Kasi i… Anety! Szczęśliwi Darek i Kasia planują dziś oglądać mieszkania do wynajęcia. Tymczasem Aneta żąda od męża separacji - po kłótni z nim przychodzi do Czerskiego i żali się kochankowi. Nieoczekiwanie w biurze zjawia się Żbik, który słysząc ich rozmowę celowo mówi, że kiedyś pracował z Anetą. Wzbudza tym zazdrość Czerskiego! Przed kancelarią Anetę spotyka Kasia. Słowa wypowiedziane przez dawną rywalkę sprawiają, że Bergówna całkowicie traci dobry nastrój i pewność siebie… Iga napadnięta i zastraszana – wypowiada wojnę bandytom! Iga spaceruje ze swoją córeczką – nagle zostaje napadnięta i okradziona! Przybysz udaje się zerwać szalik z twarzy napastnika zanim ten pryska jej w oczy żrącym płynem. Powiadomiony Michał zabiera Igę i dziecko do lekarza. Kiedy wracają do domu, ktoś wrzuca im kamień z ostrzeżeniem – mają milczeć! Iga jest wściekła – wypowiada wojnę bandytom! Michał oznajmia, że zostaje z nią na noc… Junior będzie się mścił, a Eliza chce być… wolna?! Junior chce podzielić pracę nad zadaniami z kolegą, też zagrożonym z fizyki. Grzywa ma jednak inny plan – dziś po lekcjach zniszczą nauczycielkę, która ich gnębi! Tymczasem Elizę odwiedza sąsiad, który wzburzony oznajmia jej, że właśnie stracił pracę w radiu. Klata robi z Bergową wywiad, który kompletnie wywraca jej w głowie! Intymną atmosferę przerywa Luśka.

Na Wspólnej 3637 - gdzie i kiedy oglądać?

3637. odcinek serialu Na Wspólnej zostanie wyemitowany w środę 7 czerwca 2023 roku, o godzinie 20:15, na antenie TVN.

Na Wspólnej 3638 - STRESZCZENIE odcinka

Streszczenie 3638. odcinka serialu Na Wspólnej prezentuje się następująco: Policyjna zasadzka w domu Igi – Robert ofiarą?! Po wczorajszej napaści wiadomo, że bandyci znają adres Igi. Robert jest pewny, że dzisiaj - widząc wóz policyjny przed jej domem – przestępcy będą pewni, że Przybysz jest dla nich zagrożeniem i znowu będą chcieli dopaść Igę. Tadeusiak ma plan: Michał zabiera ją do siebie a policjanci urządzają w domu Przybysz zasadzkę. W nocy dochodzi do dramatycznej akcji – życie Roberta jest zagrożone! Policja robi nalot na klub Bradeckiej – czy Sławek zdekonspiruje Igora?! Igor spotyka się z matką zabitego Bartka - kobieta nie może zrozumieć dlaczego na pogrzebie syna nie było nikogo z klubu sportowego, za który jej syn oddałby wszystko… Po południu Nowak przychodzi do klubu Bradeckiej – jako Czarek ma pierwszy trening kickboxingu. Judyta czarująco gratuluje mu podjętej decyzji. Nagle do klubu wpadają policjanci z nakazem przeszukania. Sławek jest zaskoczony widząc tam Igora... Marta jest przekonana, że Roma knuje przeciwko niej! Marta przychodzi do pracy w świetnym nastroju, ale szybko go traci przez Romę. Kobieta częstuje kolegów ciastem, ale Leśniewską głośno ostrzega, że to ciasto z alkoholem! Marcie robi się głupio. Jakiś czas później Roma znika – okazuje się, że razem z szefem jedzie gdzieś w godzinach pracy. Marta widzi, że producentka wyraźnie kokietuje Grzegorza – Leśniewska nie może uwierzyć we własną naiwność.

Na Wspólnej 3638 - gdzie i kiedy oglądać?

3638. odcinek serialu Na Wspólnej zostanie wyemitowany w czwartek 8 czerwca 2023 roku, o godzinie 20:15, na antenie TVN.

Sonda
Który z tych polskich seriali lubisz najbardziej?
Polskie seriale popularne za granicą | To Się Kręci #6