Na Wspólnej 3539, 3540, 3541, 3542 STRESZCZENIE. Zuza padnie ofiarą bandytów!

2022-12-05 16:38 NN
Na Wspólnej 3539, 3540, 3541, 3542 STRESZCZENIE. Zuza padnie ofiarą bandytów!
Autor: TVN/MATEUSZ GROCHOCKI EAST NEWS Na Wspólnej 3539, 3540, 3541, 3542 STRESZCZENIE. Zuza padnie ofiarą bandytów!

Na Wspólnej to jeden z najpopularniejszych polskich seriali. Co się wydarzy w kolejnym tygodniu? Prezentujemy streszczenie odcinków 3539, 3540, 3541 i 3542 serialu Na Wspólnej i zdradzamy szczegóły ich emisji.

Na Wspólnej to popularny polski serial, który nie raz porządnie zaskoczył widzów. Co tym razem przygotowali dla nas twórcy? Co wydarzy się w 3539, 3540, 3541 i 3542 odcinku Na Wspólnej? Streszczenia i szczegóły emisji prezentujemy poniżej.

Na Wspólnej 3539 - STRESZCZENIE odcinka

Streszczenie 3539. odcinka serialu Na Wspólnej prezentuje się następująco: Emil chce porwać swojego synka?! Wójcikowie szykują się na chrzest synka. Beata wpada w panikę, gdy okazuje się, że Emil zabrał Gucia na spacer i... zaginął! Nie odbiera telefonu, nie daje żadnego znaku. Tymczasem Larsson z synkiem jest w parku i przez telefon załatwia... lot do Szwecji! Junior planuje przestępstwo a Jarek podrywany przez Luśkę?! Junior ma plan jak przekupić kumpla, żeby nie upubliczniał nagich zdjęć jego sympatii, Lidki. Chłopcy przychodzą do siłowni Bruna i... umieszczają kamerkę w damskiej szatni! Tymczasem Jarek ma kłopot z Luśką, która wybrała się na randkę i pijana wydzwania do Berga, prosząc go o ratunek. To, co Jarek słyszy od dziewczyny wprawia go w zakłopotanie. Rycerski Fabian staje w obronie Marty! Marta ma dziś rozmowę z genialną młodą matematyczką, która postanowiła zająć się… pszczołami! Zaproszony na nagranie ojciec dziewczyny nie chce, żeby córka porzuciła karierę naukową. Kiedy Marta broni wyboru życiowej drogi swojej bohaterki, mężczyzna wulgarnie ją atakuje! Do akcji wkracza operator Fabian – szarpiąc gościa wyrzuca go z planu zdjęciowego! Będą z tego kłopoty.

Na Wspólnej 3539 - gdzie i kiedy oglądać?

3539. odcinek serialu Na Wspólnej zostanie wyemitowany w poniedziałek 12 grudnia 2022 roku, o godzinie 20:15, na antenie TVN.

Na Wspólnej 3540 - STRESZCZENIE odcinka

Streszczenie 3540. odcinka serialu Na Wspólnej prezentuje się następująco: Kiedy Zuza ląduje w szpitalu, Kamil... zabawia się w łóżku z kochanką! Kamil mówi dyrektor Kolendzie, że z powodu ich romansu nie może z nią pracować. Anna rozumie, przyjmuje jego rezygnację, po czym... znowu ląduje z Hofferem w łóżku! Upojne chwile przerywa telefon do Kamila – Zuza miała wypadek samochodowy i jest w ciężkim stanie! Ala wraca do ćpania – co zrobi Karol?! Ala stara się dodzwonić do Karola – ten, wystraszony groźbami jej ojca, nie odbiera. Dziewczyna atakuje tatę – przecież narkotyki, które znalazł należały do niej! Wieczorem Ala zjawia się u Karola. Jest naćpana. Przyjaciele żądają od chłopaka, żeby ją wyrzucił! Co zrobi Karol?! Jarek kombinuje jak wygrać przetarg, a Junior... wpada w klubie Bruna! Cielecki mówi Jarkowi, że spóźnił się ze złożeniem ich oferty do przetargu na intratną imprezę. Berg nie składa broni – wymyśla sprytny plan... Tymczasem Junior i Enigma mają filmiki nagich kobiet z damskiej szatni w klubie Bruna. Syn Bergów chce zabrać ukrytą tam kamerkę. I... zostaje złapany!

Na Wspólnej 3540 - gdzie i kiedy oglądać?

3540. odcinek serialu Na Wspólnej zostanie wyemitowany we wtorek 13 grudnia 2022 roku, o godzinie 20:15, na antenie TVN.

Na Wspólnej 3541 - STRESZCZENIE odcinka

Streszczenie 3541. odcinka serialu Na Wspólnej prezentuje się następująco: Bruno chce rozszarpać Jarka i jego syna – przez niego może stracić swój klub! Junior prosi Enigmę, żeby nie rozpowszechniał filmów z nagimi kobietami nagranymi w klubie Bruna. Niestety, kolega zdążył je już sprzedać… Do Jarka wpada wściekły Bruno – filmy z jego klubu z nagą Marceliną Gwiazdą krążą w internecie! Między przyjaciółmi dochodzi do wściekłej awantury... Na to wszystko wraca z Finlandii Eliza! Zuza w śpiączce - Kamil chce uciszyć sumienie alkoholem! Po wypadku Zuza jest w śpiączce. Załamanego Kamila próbują pocieszać Ula i Roman – jego wielka miłość do żony pomoże jej przetrwać! Tym samym pogłębiają jego poczucie winy. W końcu Hoffer nie wytrzymuje – musi się napić alkoholu! Marta straci pracę przez Fabiana?! Szef wzywa Martę na dywanik – ojciec bohaterki jej ostatniego odcinka grozi stacji sądem w związku z napaścią, jakiej doświadczył ze strony Fabiana. Operator zostaje zawieszony. Marta oznajmia szefowi, że w takim razie ona… też się zwalnia! Mikołaj nie może się nadziwić aż takim emocjom żony.

Na Wspólnej 3541 - gdzie i kiedy oglądać?

3541. odcinek serialu Na Wspólnej zostanie wyemitowany w środę 14 grudnia 2022 roku, o godzinie 20:15, na antenie TVN.

Na Wspólnej 3542 - STRESZCZENIE odcinka

Streszczenie 3542. odcinka serialu Na Wspólnej prezentuje się następująco: Zuza ofiarą bandytów, a Adamski dowiaduje się o romansie Kamila i Kolendy! Lekarz ma dla Kamila i Uli dobre wieści – stan Zuzy się poprawia, za parę dni będzie wybudzona ze śpiączki. W szpitalu pojawia się Tadeusiak i oznajmia Hofferowi, że wypadek Zuzy był zemstą bandytów, którzy wcześniej grozili Jagodzie! Wieczorem Kamil spotyka się z Anną – przytuloną parę widzi doktor Adamski! Eliza zła, Jarek ukorzony a Gwiazdowa... planuje coś ugrać?! Eliza jest wściekła na męża – nie dopilnował syna i teraz Junior może mieć poważne kłopoty! Żeby temu zapobiec Jarek i Bruno spotykają się z Gwiazdową, którą przepraszają i obiecują, że jeszcze dziś jej nagi filmik zniknie z sieci. Jednak Marcelina ma nieco inny, niecny plan. Daria będzie miała swój bar a Luiza... doktora Nalepę?! Lew robi Darii niespodziankę – przyprowadza ją do pustego bufetu szpitalnego i oznajmia, że przekonał dyrektorkę, by dała szansę młodym! Dziedzicówna z radości rzuca się Nalepie na szyję. Luiza też się cieszy - szczególnie, że wyraźnie wpada jej w oko doktor Nalepa.

Na Wspólnej 3542 - gdzie i kiedy oglądać?

3542. odcinek serialu Na Wspólnej zostanie wyemitowany w czwartek 15 grudnia 2022 roku, o godzinie 20:15, na antenie TVN.

Sonda
Lubisz oglądać polskie seriale?
Polskie seriale popularne za granicą | To Się Kręci #6
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE