Na Wspólnej 3535, 3536, 3537, 3538 STRESZCZENIE. Gosia rozwiedzie się z Błażejem?

2022-11-28 17:07 NN
Na Wspólnej 3535, 3536, 3537, 3538 STRESZCZENIE. Gosia rozwiedzie się z Błażejem?
Autor: TVN/OLA SKOWRON/EAST NEWS Na Wspólnej 3535, 3536, 3537, 3538 STRESZCZENIE. Gosia rozwiedzie się z Błażejem?

Na Wspólnej to jeden z najpopularniejszych polskich seriali. Co się wydarzy w kolejnym tygodniu? Prezentujemy streszczenie odcinków 3535, 3536, 3537 i 3538 serialu Na Wspólnej i zdradzamy szczegóły ich emisji.

Na Wspólnej to popularny polski serial, który nie raz porządnie zaskoczył widzów. Co tym razem przygotowali dla nas twórcy? Co wydarzy się w 3535, 3536, 3537 i 3538 odcinku Na Wspólnej? Streszczenia i szczegóły emisji prezentujemy poniżej.

Na Wspólnej 3535 - STRESZCZENIE odcinka

Streszczenie 3535. odcinka serialu Na Wspólnej prezentuje się następująco: Beata i Paweł planują chrzest Gucia. Paweł proponuje Emila na ojca chrzestnego – Beacie to nie w smak. Tymczasem Larsson dowiaduje się, że jego wyniki wskazują na nawrót choroby nowotworowej. Roztrzęsiony tym Emil dopada Beatę i żąda, żeby natychmiast powiedziała mężowi, że to on jest ojcem Gucia! Ich kłótnię słyszy... Włodek! Dręczony wyrzutami sumienia Kamil unika swojej żony. Zuza nie wie, co się dzieje. Tymczasem Kolenda próbuje sobie poradzić z zalotami doktora Adamskiego – pomaga jej wchodzący do szpitala Kamil. Na osobności Hoffer wyznaje Annie, że pierwszy raz zdradził żonę i słabo sobie z tym radzi. Po chwili para... tonie w pocałunkach! Ewa zamartwia się o mamę i jej wyjazd do Australii. Ostrowski robi żonie i teściowej ogromną niespodziankę – kupuje dla Ewy bilet, by mogła lecieć razem z mamą! Radość i wdzięczność Ostrowskiej jest ogromna. Arek stwierdza, że spokój żony jest dla niego najważniejszy. Ma też prezent dla Ireny – teraz żaden Alzheimer nie będzie jej straszny!

Na Wspólnej 3535 - gdzie i kiedy oglądać?

3535. odcinek serialu Na Wspólnej zostanie wyemitowany w poniedziałek 5 grudnia 2022 roku, o godzinie 20:15, na antenie TVN.

Na Wspólnej 3536 - STRESZCZENIE odcinka

Streszczenie 3536. odcinka serialu Na Wspólnej prezentuje się następująco: Kamil spędza namiętną noc u dyrektor Kolendy! Tymczasem Zuza wraca z Wrocławia i jest zdziwiona, że męża nie ma w domu. Rano kochankowie żegnają się pod blokiem Anny. Widzi ich matka Kolendy! Włodek posądza Beatę o zdradę! Wójcikowa wyjaśnia mu wszystko i błaga, żeby nie mówił nic Pawłowi. W domu Wójcikowie nie mogą znaleźć aktu urodzenia Gucia – potrzebują go do chrztu. W tym samym czasie Emil wręcza akt urodzenia syna jakiemuś mężczyźnie, który pyta go, czy jest pewny tego, co robi. Gosia wychodzi dziś z ośrodka odwykowego. Kiedy Błażej przyjeżdża po żonę, ta nie cieszy się na jego widok. W domu Błażej robi, co może by ułatwić Gosi powrót do normalnego życia. Coś jednak idzie nie tak – wieczorem w progu mieszkania Zimińskich staje ich zapłakana córka.

Na Wspólnej 3536 - gdzie i kiedy oglądać?

3536. odcinek serialu Na Wspólnej zostanie wyemitowany we wtorek 6 grudnia 2022 roku, o godzinie 20:15, na antenie TVN.

Na Wspólnej 3537 - STRESZCZENIE odcinka

Streszczenie 3537. odcinka serialu Na Wspólnej prezentuje się następująco: Miłosz przychodzi do szpitala – chce pilnie porozmawiać z Joanną. Ta - wściekła - wysyła go do diabła! Tymczasem zdruzgotany poczuciem winy mężczyzna chce zapłacić za leczenie Michalinki. Dowiedział się, że istnieje eksperymentalna terapia, która może pomóc Misi! Tyle, że jest droga i za granicą. Danka martwi się o córkę - Gosia wyznaje, że nie widzi szans na dalsze życie z mężem, do którego czuje odrazę. Mówi, że przebywanie w domu przypomina jej o piciu i zdradzie Błażeja! Jakiś czas później Gosia oznajmia to samo mężowi. Czy to koniec ich małżeństwa?! Daria i Luiza wpadają na pomysł, by otworzyć food truck z wegańskim jedzeniem i... poradami psychologicznymi. Kiedy mówi o swoim planie Nalepie, ten go wyśmiewa. Jednak widząc zapał Darii postanawia jej pomóc w realizacji nietuzinkowego marzenia.

Na Wspólnej 3537 - gdzie i kiedy oglądać?

3537. odcinek serialu Na Wspólnej zostanie wyemitowany w środę 7 grudnia 2022 roku, o godzinie 20:15, na antenie TVN.

Na Wspólnej 3538 - STRESZCZENIE odcinka

Streszczenie 3538. odcinka serialu Na Wspólnej prezentuje się następująco: Bogdan nie chce przyjąć pomocy od Miłosza – nie chce niczego od człowieka, który prawie zabił jego córkę! Jednak Joanna nie słucha męża i już dziś zamierza lecieć z Misią do kliniki, która może uratować zdrowie ich dziecka! Tymczasem Bogdan samotnie siedzi w mieszkaniu i płacze. Miłość Karola i Ali kwitnie. Rodzice dziewczyny chcą poznać jej chłopaka - zapraszają ich na obiad. Karol jest bardzo przejęty – chce wypaść jak najlepiej. Przed wizytą Ala w tajemnicy kupuje od dilera dragi. Obiad przebiega dość miło do momentu, gdy ojciec Ali znajduje przypadkiem zgubione przez nią narkotyki! Jest przekonany, że należą do Karola. Marta robi awanturę Ksaweremu, który zwiał z lekcji i cały dzień spędził... ze swoją dziewczyną! W pracy Leśniewska planuje kolejny odcinek swojego programu – będzie konfrontacja bardzo zdolnej dziewczyny z jej ojcem, który nie zgadza się z wyborami życiowymi córki. Konarska nie wie, że mężczyzna jest chamem i furiatem.

Na Wspólnej 3538 - gdzie i kiedy oglądać?

3538. odcinek serialu Na Wspólnej zostanie wyemitowany w czwartek 8 grudnia 2022 roku, o godzinie 20:15, na antenie TVN.

QUIZ. Kultowe polskie seriale z lat 90. Ile z nich pamiętasz? Sprawdź się!

Pytanie 1 z 15
Jak nazywał się lek, nad którym pracowali bohaterowie pierwszej polskiej telenoweli "W labiryncie"?
Quiz
PREQUEL, SEQUEL, SPIN-OFF… Co to jest? O co w tym chodzi? | To Się Kręci #1
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE