Na Wspólnej 3092, 3093, 3094, 3095: Diler Arni trzyma na muszce Michela i Jarka! Sandra nadal nie odzyskuje przytomności. Baliszewski chce zabić Smolnego

2020-09-17 13:31 kg
Na Wspólnej
Autor: TVN/Radek Orzel

Na Wspólnej 3092, 3093, 3094, 3095 streszczenia. Olszewska wzywa do kancelarii Roberta. Ostrzega go, że jeśli w końcu nie zacznie się leczyć, to nie tylko definitywnie straci Weronikę, ale również nie odzyska praw do opieki nad synem! Honorata nadal mieszka u Marty i Mikołaja. Leśniewski próbuje przekonać matkę, żeby wróciła do męża. Zaprasza Romana na rodzinny obiad. Podczas spotkania Hoffer robi wszystko, żeby obłaskawić żonę. Jednak wizyta kończy się wielką awanturą obu par! Co jeszcze wydarzy się w najbliższych odcinkach Na Wspólnej?

Na Wspólnej 3092, 3093, 3094, 3095 streszczenia. Smolny nie wytrzymuje i wyzywa Tymona od piesków Baliszewskiego – między byłymi przyjaciółmi dochodzi do bójki! Tymon nie odpuszcza zniewagi - wieczorem dzwoni do Adriana i mówi, że uwięził Krzysztofa! Baliszewski natychmiast przyjeżdża na miejsce. Stwierdza, że muszą… zabić Smolnego! Serial Na Wspólnej emitowany jest od poniedziałku do czwartku, o godzinie 20:15. Co wydarzy się w nadchodzących epizodach? Już teraz na EskaCINEMA.pl znajdziecie streszczenia odcinków 3092-3095, których emisja w dniach 21-24 września.

Na Wspólnej - odcinek 3092

Diler Arni trzyma na muszce Michela i Jarka! Bruno robi, co może, żeby nie dopuścić do tragedii. Czy antyterroryści zdążą z interwencją? Tymczasem w szpitalu Sandra nadal nie odzyskuje przytomności… Weronika reprezentuje przed sądem bitą przez męża Wawrzyniakową. Podczas dramatycznych zeznań kobiety, jej mąż robi wrażenie zszokowanego. W końcu krzyczy, że to wszystko jest kłamstwem! Tymczasem Olszewska wzywa do kancelarii Roberta. Ostrzega go, że jeśli w końcu nie zacznie się leczyć, to nie tylko definitywnie straci Weronikę, ale również nie odzyska praw do opieki nad synem! Joanna słyszy od sąsiadki – ekscentrycznej staruszki - że na ich osiedlu ktoś rozsypuje zatrutą karmę! Bergowa zaczyna w to wierzyć, gdy do jej lecznicy mężczyzna przynosi swojego psa z objawami silnego zatrucia. Na dodatek dzwoni do niej Bogdan - Rita po spacerze dziwnie się zachowuje!

Na Wspólnej - odcinek 3093

Renatę odwiedzają Adam i Daria. Kraszewska jest bardzo zadowolona, widząc ich razem. Daria robi awanturę ojcu – Sławek tłumaczy córce, że kocha Tanię, ale nie chce ranić Renaty. Błaga córkę, by nic jej nie mówiła… Joanna nie zamierza zostawiać policji sprawy truciciela zwierząt. Uważa, że szybciej go złapią, patrolując osiedle w grupach sąsiedzkich. Bergowie zwołują zebranie - okazuje się, że mieszkańcy chętnie przyłączą się do działania. Już podczas pierwszego patrolu Bogdan wraz z sąsiadem zauważają podejrzanego mężczyznę… Michał ma wystąpienie przed klasą Ignasia – będzie mówił o swoim zawodzie budowlańca. Na szkolnym korytarzu mina mu rzednie. Spotyka innego tatę - Stebnicki jest pilotem myśliwca, a jego opowieści zwalają z nóg! Po lekcjach obaj tatusiowie z synami umawiają się na sparing piłkarski. Ostra zabawa… kończy się dla Michała dramatycznie!

Na Wspólnej - odcinek 3094

Baliszewski ma polecenie od Bastiana Brauna, żeby natychmiast sprzedał VIPlotka. Zaraz po tym Adrian dziękuje Tymonowi, że informacją o podsłuchach w redakcji obniżył wartość pisma, które chce przejąć… Tymczasem Smolny próbuje się dowiedzieć od dawnego ochroniarza z firmy Basi, jak to było z „kradzieżą” jej laptopa. Zdenerwowany mężczyzna nachodzi Smolnych wieczorem! Daria i Adam witają jego młodszego brata. Namysłowski jest przekonany, że Dawid polubi jego ukochaną – nic bardziej mylnego… Dziedzicówna dowiaduje się, że komornik zajął pensję Tani. Podejrzewa, że Sławek będzie chciał pomóc finansowo kochance. Wściekła dziewczyna wpada do domu kochanki ojca i obrzuca ją najgorszymi wyzwiskami! Honorata nadal mieszka u Marty i Mikołaja. Leśniewski próbuje przekonać matkę, żeby wróciła do męża. Zaprasza Romana na rodzinny obiad. Podczas spotkania Hoffer robi wszystko, żeby obłaskawić żonę. Jednak wizyta kończy się wielką awanturą obu par! Kto z kim teraz zamieszka?!

Na Wspólnej - odcinek 3095

Smolny nie wytrzymuje i wyzywa Tymona od piesków Baliszewskiego – między byłymi przyjaciółmi dochodzi do bójki! Tymon nie odpuszcza zniewagi - wieczorem dzwoni do Adriana i mówi, że uwięził Krzysztofa! Baliszewski natychmiast przyjeżdża na miejsce. Stwierdza, że muszą… zabić Smolnego! Renata zostaje wypisana ze szpitala po operacji usunięcia piersi. Sławek cały czas próbuje być dla niej wsparciem. Jednak wieczorem Kraszewska znajduje w jego kurtce rękawiczki Tatiany! Czy podwójne życie Dziedzica w końcu wyjdzie na jaw? Weronika zalicza kolejne porażki… Weronika wyznaje Agnieszce, że pozwoliła Robertowi zostać w domu. Przekonuje przyjaciółkę, że jej partner zapisał się na terapię. Tymczasem Robert kompletnie sobie na spotkaniach AA nie radzi… To nie koniec problemów Roztockiej – podczas rozprawy sądowej adwokat oskarżonego o bicie żony Wawrzyniaka dostarcza dowody, które mają świadczyć o tym, że… to Sabina była agresorem w tym związku!

Filmy akcji - TOP 10 filmów trzymających w napięciu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE