Na Wspólnej 16-20 stycznia. Streszczenie nowych odcinków

2023-01-13 13:12 NN
Na Wspólnej 16-20 stycznia. Streszczenie nowych odcinków
Autor: TVN/MATEUSZ GROCHOCKI EAST NEWS Na Wspólnej 16-20 stycznia. Streszczenie nowych odcinków

Na Wspólnej wraca z kolejnymi odcinkami - co tym razem się wydarzy? Prezentujemy streszczenia odcinków 3558, 3559 i 3560, które zostaną wyemitowane w dniach 16-20 stycznia 2023 roku.

Na Wspólnej - co nas czeka w kolejnych odcinkach? W nadchodzącym tygodniu znów będzie sporo wrażeń. Narzeczony Oli okaże się być zwykłym chamem, a do tego chorobliwie zazdrosnym. Zuza dowie się wreszcie o zdradzie Kamila i zada mu kluczowe pytanie, zaś Nina ucieknie z domu. Szczegółowe streszczenia odcinków 3558, 3559 i 3560, oraz informacje o ich emisji, znajdziecie poniżej.

Na Wspólnej 3558 - STRESZCZENIE odcinka

Streszczenie 3558. odcinka serialu Na Wspólnej prezentuje się następująco: Arek potrąca psa! Ostrowski spieszy się z nocnego dyżuru do domu – ma zawieźć Irenę na konsultację do neurologa. Nagle huk – okazuje się, że Arek potrącił psa! Razem z przejętą właścicielką odwożą czworonoga do weterynarza. Ostrowski bardzo przeprasza – szczególnie, że pies okazuje się jedynym przyjacielem niepełnosprawnej dziewczynki… Sławek człowiekiem bez serca?! Od zatrzymania Norberta zrozpaczona Nina nie wychodzi z pokoju. Renata prosi Sławka, żeby spróbował wyciągnąć chłopaka z aresztu. Wściekły Dziedzic stwierdza, że Decybel zasłużył na to, co go spotkało! Słyszy to Nina – ucieka z domu! Narzeczony Oli zazdrosnym chamem?! Ola ze swoim narzeczonym Alanem spotykają przed Wspólną Daniela. Novakowi bardzo nie podoba się czułe powitanie Oli ze swoim byłym… Podczas obiadu z Zimińskimi nie jest lepiej – Alan wręcz obraża styl i poziom życia rodziny Oli! Wkurzonej narzeczonej tłumaczy, że to wszystko przez stres.

Na Wspólnej 3558 - gdzie i kiedy oglądać?

3558. odcinek serialu Na Wspólnej zostanie wyemitowany w poniedziałek 16 stycznia 2023 roku, o godzinie 20:15, na antenie TVN.

Na Wspólnej 3559 - STRESZCZENIE odcinka

Streszczenie 3559. odcinka serialu Na Wspólnej prezentuje się następująco: Zuza dowiaduje się o zdradzie Kamila! Kolenda jest na USG – dowiaduje się, że dziecko jej i Kamila rozwija się prawidłowo… Tymczasem Zuza przygotowuje się na uroczystą kolację z mężem. Kiedy prezentuje kreacje Uli, dzwoni Hao. Ula nie chce z nim rozmawiać – prosi mamę, żeby go spławiła. Zuza odbiera telefon i… przypadkiem słyszy, to o co wszyscy przed nią ukrywali. Lew jest pewny - Arek zwariował?! Ostrowski zostaje pilnie wezwany do weterynarza – okazuje się, że potrącony przez niego wczoraj pies ma wadę serca, której lekarz nie jest w stanie zoperować. Dni Pepe są policzone. Arek nie może patrzeć na rozpacz niepełnosprawnej Lilki – postanawia… sam zoperować pieska! I to w swoim szpitalu. Doktor Nalepa sądzi, że Ostrowski zwariował! Sławek odkupuje winy… Dziedzic próbuje załatwić Ninie widzenie z Norbertem. W końcu Iga się zgadza i dziewczyna może wreszcie przytulić się do ukochanego… Młodzi wyznają sobie miłość – nawet Sławek jest wzruszony. Wieczorem do akcji wkracza Darek!

Na Wspólnej 3559 - gdzie i kiedy oglądać?

3559. odcinek serialu Na Wspólnej zostanie wyemitowany w środę 18 stycznia 2023 roku, o godzinie 20:15, na antenie TVN.

Na Wspólnej 3560 - STRESZCZENIE odcinka

Streszczenie 3560. odcinka serialu Na Wspólnej prezentuje się następująco: Kamil ostatecznie rani Zuzę! Po tym, jak Zuza nie pojawiła się na uroczystej kolacji, Kamil wraca do domu. Żona czeka na niego, popijając wino. Hoffer od razu się orientuje, że sprawa jest poważna. Kiedy słyszy pytanie, czy za jego zdradą stał tylko seks, czy też miłość, odpowiedź nie przechodzi mu przez gardło… Oszalała z bólu Zuza wybiega z mieszkania i… znika! Arek i Daria spiskują, Lew szydzi a Adamski… węszy! Doktor Nalepa robi wszystko, żeby powstrzymać Ostrowskiego przed konspiracyjną operacją psa na ich oddziale. Wtajemnicza Darię – jednak ta staje po stronie Arka! Wieczorem Lew z niedowierzaniem obserwuje jak spiskowcy, w wózku na bieliznę, próbują przemycić psa do szpitala… Nagle na horyzoncie pojawia się Adamski! Tymczasem Ewa zastaje swoją mamę w… łóżku Felicji! Paweł jest pewny – znaleźli nianię idealną! Wójcikowie szukają niani dla Gucia. Nie jest łatwo, ale w końcu trafiają na prawdziwy diament – młodą, bardzo piękną, świetnie wykształconą wielbicielkę swojego zawodu. Paweł jest zachwycony Sarą – jej profesjonalizmem i… piękną aparycją! Nie czekając na zdanie żony, zatrudnia dziewczynę. Beata – widząc maślane oczy męża – ma duże wątpliwości. Zaczyna szukać w internecie haka na ten ideał!

Na Wspólnej 3560 - gdzie i kiedy oglądać?

3560. odcinek serialu Na Wspólnej zostanie wyemitowany w czwartek 19 stycznia 2023 roku, o godzinie 20:15, na antenie TVN.

Sonda
Oglądasz "Na Wspólnej"?
Polskie seriale popularne za granicą | To Się Kręci #6
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE