Na Noże 2 - kiedy premiera filmu na Netflix? DATA, OBSADA

2022-01-24 11:08 Leon Pietrzak
Na noże
Autor: Eric Charbonneau/REX

Film NA NOŻE doczeka się swojej kontynuacji! Druga część filmu jeszcze w tym roku pojawi się w bibliotece Netfliksa. Co wiemy o nowej odsłonie popularnego kryminału? Kto wystąpi? Kiedy premiera? Twórcy ogłaszają datę!

Na noże 2 to kontynuacja kinowego filmu, który jesienią 2019 roku trafił na wielkie ekrany. Produkcja szybko okazała się wielkim hitem i zebrała 311 milionów dolarów, przy zaledwie 40-milionowym budżecie. Netflix planuje wykorzystać popularność filmu i zamierza nakręcić nie tylko drugą część, ale również trzecią! Włodarze mają przeznaczyć na realizację ponad 400 milionów dolarów. Jak podaje serwis Variety, jeszcze w pierwszej połowie 2022 roku dostaniemy pełnoprawny zwiastun, który przybliży nam nadchodzącą historię. Twórcy ogłosili również wstępną datę i obsadę nadchodzącego sequela.

NA NOŻE 2 - obsada, kto wystapi w kontynuacji?

W roli głównej ponownie zobaczymy Daniela Craiga, który wcieli się w detektywa Blanca. Obok niego na ekranie pojawią się również tacy aktorzy jak Dave Bautista, Edward Norton, Kate Hudson, Jessica Henwick, Kathryn Hahn, Madelyn Cline, Ethan Hawke, czy Janelle Monae.

Sonda
Czy powstanie drugiej części "Na noże" to dobry pomysł?

NA NOŻE 2 - kiedy premiera na Netflix?

Fabuła drugiej części filmu "Na noże" pozostaje jeszcze tajemnicą. Netflix potwierdza jednak, że kontynuacja pojawi się na platformie w ostatnim kwartale 2022 roku. Czekacie na drugą odsłonę?

Stranger Things 4, Skazana, Euforia 2 [NOWOŚCI Netflix, Player, HBO] | ESKA XD - Hotplota #39
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE