Na dobre i na złe, odc. 803, 804 - streszczenia. Szczera rozmowa Kazi i Tadka

2021-03-24 15:56 Adrian Rybak
Na dobre i na złe
Autor: Artrama

Na dobre i na złe to jeden z ulubionych seriali Polaków. Losy lekarzy ze szpitala w Leśnej Górze trzymają widzów w napięciu od wielu lat. W nadchodzących odcinkach dojdzie do ciekawych wydarzeń. Przed ekrany powinni zasiąść przede wszystkim fani Kazi i Tadka. Dojdzie między nimi do poważnej rozmowy. Czy wpłynie to na ich związek?

Na dobre i na złe to jeden z najpopularniejszych polskich seriali. Obok M jak miłość i Barw szczęścia to najchętniej oglądany serial Telewizji Polskiej. Widzowie z wypiekami na twarzy wyczekują na nowe odcinki. W nadchodzących wydaniach serialu pojawią się nowi pacjenci. Lekarze z Leśnej Góry będą musieli zmierzyć się z nowymi wyzwaniami zawodowymi oraz trudnymi charakterami chorych. Nadchodzą także zmiany w prywatnym życiu pracowników słynnego szpitala. Zwrócić uwagę należy na wątek Kazi i Tadka. Przed nimi trudna rozmowa na temat ich związku oraz uczuć dziewczyny. Czy widzowie muszą spodziewać się ich rozstania? Wszystko będzie wiadomo 24 marca i 31 marca.

Na dobre i na złe, odcinek 802. Blanka w ciąży? Pokaże Radwanowi zdjęcie USG!

Na dobre i na złe - odcinek 803

Maks interesuje się nagłośnionym przez media przypadkiem Koli - chłopca z Ukrainy, który miał przejść operację serca w USA, ale nie został wpuszczony do kraju. A gdy sprowadza chorego do Leśnej Góry, doktor Mazur nagle sprzeciwia się leczeniu malca na swoim oddziale. Z kolei pod opiekę Hani trafia Chudy – bezczelny złodziejaszek, który złamał rękę... i który postanawia „odbić” doktor Sikorkę jej narzeczonemu.

Na dobre i na złe - odcinek 804

Tadek czuje, że Kazia wciąż się od niego oddala i w końcu postanawia o tym z ukochaną szczerze porozmawiać. A zwłaszcza o tym, co dziewczyna czuje do Barta. Na dyżurze pod opiekę Boruckiego trafia Marta - kobieta postrzelona przez myśliwego, u której ratownicy nie zdołali zatamować krwotoku. A gdy pozostali chirurdzy są zajęci, Tadek postanawia operować ranną sam – ryzykując tym swoją karierę. Kolejne problemy lekarz ma przez swojego ojca – Janusza - który wciąż kręci się po szpitalu i uparcie próbuje zbliżyć się do Wawrzyniaka. Tymczasem Kazia musi pomóc choremu, który trafia do Leśnej Góry z napadem duszności i do tego wierzy, że jest królem

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE