Na dobre i na złe 794 - kiedy? Widzowie oburzeni zmianą emisji odcinka, TVP przeprasza

2021-01-14 9:34 AW
Na dobre i na złe
Autor: Materiały TVP

Na dobre i na złe to jeden z najdłużej emitowanych polskich seriali, który przez lata zgromadził pokaźną rzeszę fanów. Serial gości na ekranach polskich telewizorów od ponad 20 lat! Choć przez ten czas znacząco zmieniła się obsada, widzowie cały czas mogą śledzić codziennie zmagania i losy pracowników szpitala w Leśnej Górze, a także często bardzo burzliwe historie ich pacjentów.

Na dobre i na złe 794 - kiedy? Widzowie oburzeni zmianą emisji odcinka, TVP przeprasza za zaistniałą sytuację. Co się stało i dlaczego kolejny odcinek nie ukazał się w planowanym wcześniej terminie? Odpowiedzi na to pytanie poszukuje wielu fanów Na dobre i na złe, którzy bardzo długo wyczekiwali emisji 794 odcinka serialu.

Na dobre i na złe 794 - kiedy? Widzowie oburzeni zmianą emisji odcinka, TVP przeprasza

Jesienią 2020 roku Telewizja Polska rozpoczęła emisję 22. sezonu serialu, który będzie emitowany aż do wiosny. Jednak jak w przypadku wielu innych produkcji, emisja Na dobre i na złe została przerwana na okres świąteczny, a ostatni 793 odcinek w poprzednim roku został wyemitowany 23 grudnia. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami stacji serial miał powrócić z nowymi odcinkami do emisji od 13 stycznia 2021 - jednak tak się nie stało!

Zamiast tego 13 stycznia TVP wyemitowała powtórnie 793 odcinek serialu. Fani produkcji byli nie tylko zaskoczeni, ale także oburzeni taką zmianą - wszyscy spodziewali się zobaczyć nowy, 794 odcinek. Na instagramowym koncie serialu pojawiło się oświadczenie stacji z przeprosinami, z którego wynika, że zaistniała sytuacja powstała z niezależnych przyczyn, a odcinek 794 zostanie wyemitowany za tydzień - 20 stycznia.

ESKA XD #013
NAJNOWSZE