Na dobre i na złe odc 748 streszczenie: Jędrek opuszcza dom dziecka. Czy zamieszka z Wiktorią?

2019-09-11 14:21
Na dobre i na złe odc 748 streszczenie: Jędrek opuszcza dom dziecka. Czy zamieszka z Wiktorią?
Autor: Materiały TVP Na dobre i na złe odc 748 streszczenie: Jędrek opuszcza dom dziecka. Czy zamieszka z Wiktorią?

Hania pomaga imigrantce z Jemenu. Przemyca ją do Polski w zderzaku auta. Jędrek nareszcie opuszcza dom dziecka. Czy zamieszka z Wiktorią? Co jeszcze wydarzy się w 748 odcinku serialu Na dobre i na złe?

Na dobre i na złe odc 748 streszczenie: Jędrek opuszcza dom dziecka. Czy zamieszka z Wiktorią? Serial Na dobre i na złe odcinek 748 możecie obejrzeć w środę 18 września 2019 roku o godzinie 20:50 na antenie TVP 2. Serial dostępny jest również online na platformie vod.tvp.pl. Co wydarzy się w odcinku 748? Czy Hania zostanie przyłapana na przemycie do Polski imigrantki z Jemenu? Czy Jędrek wychodząc z domu dziecka zamieszka z Wiktorią?

Na dobre i na złe odcinek 748: STRESZCZENIE

Nielegalna imigrantka z Jemenu Lina, prosi o pomoc Hanię. Ta postanawia, że przemyci ją do Polski w zderzaku auta. Okazuje się, że dziewczyny przysłał z obozu dla uchodźców polski lekarz, Antoni, który przyjaźni się z doktor Sikorką. Hania musi nie tylko chorą imigrantkę wyleczyć, ale też nie dopuścić, żeby władze ją deportowały. Falkowicz zauważa przypadkiem na ulicy kompletnie nagą kobietę. Okazuje się, że ma na imię Iza. Gdy przywozi ją do szpitala, ta wyznaje, że cierpi na ból nieznanego pochodzenia. Jędrek tymczasem opuszcza dom dziecka. W końcu będzie mógł zamieszkać z Wiktorią. Ale doktor Consalida otrzymuje telefon od biologicznej matki Anny Wilson.

NAJNOWSZE