Msza święta z Jasnej Góry 14.08.2022 na żywo - transmisja w TV i ONLINE. Gdzie oglądać?

2022-08-13 19:00 Adrian Rybak
Msza święta
Autor: Pixabay

Msza święta w telewizji to coś, czego poszukuje wielu katolików. Wiele osób zrezygnowało z uczęszczania na nabożeństwa do świątyń. Niektórzy ze względów bezpieczeństwa, a inni po prostu z wygody. 14 sierpnia odbędzie się coroczna msza na Jasnej Górze i z pewnością dużo osób szuka informacji o transmisji. O której i gdzie oglądać nabożeństwo 14.08.2022?

Msza święta z Jasnej Góry 14.08.2022 - jak oglądać? Gdzie i kiedy szukać transmisji ze mszy w niedzielę 14 sierpnia? To pytania, które zadają sobie katolicy planujący śledzenie nabożeństwa z Częstochowy na żywo. Zdalne uczestnictwo w mszy świętej w ostatnim czasie stało się bardzo modne i wiele osób woli modlić się oraz słuchać kazań w swoim domu przed ekranem telewizora. Transmisje mszy szczególną popularnością cieszą się właśnie w niedziele. Przed nami 14 sierpnia, a tego dnia nabożeństwo odbędzie się między innymi w Sanktuarium Matki Bożej na Jasnej Górze. Jedna ze stacji telewizyjnych przygotowała transmisję. Sprawdź, gdzie i o której ją obejrzeć.

ZOBACZ TAKŻE: 15 sierpnia 2022 - czy jest wolne od pracy? Co to za święto 15.08.2022?

PIERWSZY RAZ KASI WĘSIERSKIEJ, ZAKAZANY OWOC, SMOLASTY x WILKI, RANKING MIAST | ESKA XD #055

Msza święta z Jasnej Góry 14.08.2022 - transmisja w TV

Jedną ze stacji telewizyjnych, która regularnie transmituje msze święte, jest Telewizja Polska. To właśnie na antenie jednego z ich kanału 14 sierpnia będzie można zobaczyć mszę świętą z Sanktuarium Matki Bożej na Jasnej Górze. Transmisja o godzinie 7:00 w TVP1.

Sonda
Oglądasz msze święte w telewizji lub online?

Msza święta z Jasnej Góry 14.08.2022 - transmisja ONLINE

Mszę świętą z Sanktuarium Matki Bożej na Jasnej Górze można zobaczyć również w internecie. Transmisja dostępna jest dla użytkowników TVP VOD oraz na stronie internetowej msza-online.net.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE