Msza święta

i

Autor: pixabay.com/NoName_13 Msza święta - gdzie szukać transmisji w TV i online?

Transmisje

Boże Ciało 8.06.2023 - msza święta w TV i ONLINE. Plan transmisji w TVP, Polsat i Trwam

2023-06-08 8:13

Boże Ciało to wyjątkowy dzień dla katolików. Przez wielu uważany jest za jedno z najważniejszych świąt w całym roku kalendarzowym. Tradycją jest uczestniczenie we mszy i procesji, jednak nie każdy będzie mógł udać się na nabożeństwo. Gdzie będzie można obejrzeć transmisję na żywo ze mszy świętej? Do wyboru będzie przekaz telewizyjny lub stream online.

Boże Ciało dla niektórych jest czasem na odpoczynek czy wycieczki. Święto zawsze wypada w czwartek, a więc łatwo zorganizować sobie długi weekend. Dodatkowym plusem jest miesiąc. Czerwiec to już prawie lato i pogoda zazwyczaj sprzyja wszystkim możliwym planom. W Polsce nadal jest jednak bardzo dużo osób, dla których Boże Ciało jest przede wszystkim świętem religijnym. Nie wyobrażają sobie, aby tego dnia nie uczestniczyć we mszy świętej i procesji, która odbywa się później. Z różnych powodów nie każdy może udać się do świątyni. Sprawdziliśmy zatem, o których transmisję mszy będzie można znaleźć w TVP, Polsat i Trwam. Wiemy także, czy dostępna będzie darmowa transmisja w internecie.

Upały nie do wytrzymania! Pogoda w Boże Ciało wielkim zaskoczeniem

Staropolska tradycja przystrajania wsi na Boże Ciało

Boże Ciało - transmisja w TV 8.06.2023

Harmonogram mszy świętych w czwartek 8 czerwca 2023 prezentuje się następująco:

  • 07:00: Transmisja Mszy Świętej z Sanktuarium Matki Bożej na Jasnej Górze - TVP1
  • 9:00: Msza Święta ze Świątyni Opatrzności Bożej - Polsat News
  • 10:30: Msza Święta w Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa. Transmisja z Watykanu - TV Trwam
  • 11:00: Transmisja Mszy Świętej z Placu Jana Pawła II w Ełku - TVP1 i TVP Polonia

Boże Ciało - transmisja ONLINE 8.06.2023

Msze święte w internecie są doskonałą alternatywą dla wszystkich, którzy tego dnia nie mogę uczestniczyć w nabożeństwie. Można oglądać za pośrednictwem telewizji internetowej WP Pilot. Wymaga to posiadania konta na platformie. Oprócz tego nabożeństwa dostępne są także na YouTubie czy też Facebooku.