Msza święta ONLINE i TV - Poniedziałek Wielkanocny 5.04.2021 na żywo w TVP1, Polsat, Trwam

2021-04-05 9:08 ek
Msza święta
Autor: Pixabay

Ze względu na pandemię koronawirusa w świątyniach obowiązuje limit osób, które mogą jednocześnie przebywać na mszy świętej. Z tego względu duża część wiernych nie jest w stanie uczestniczyć w nabożeństwach, a świetną alternatywą dla takich osób są transmisje na żywo z mszy świętej, które oglądać można zarówno w TV, jak i online. Sprawdźcie plan transmisji mszy świętej na Poniedziałek Wielkanocny 5.04.2021.

Msza święta ONLINE i TV - Poniedziałek Wielkanocny 5.04.2021 na żywo w TVP1, Polsat, Trwam. Gdzie i kiedy szukać transmisji z mszy w Poniedziałek Wielkanocny 5 kwietnia? Poniżej znajdziecie harmonogram nabożeństw transmitowanych tego dnia w ramówce telewizyjnej. Msze święte od pewnego czasu regularnie pojawiają się w telewizji z racji tego, że wielu wiernych nie jest w stanie uczestniczyć w nabożeństwach odprawianych w kościele. Powód? Pandemia koronawirusa i ograniczenia dotyczące liczby wiernych w kościołach.

Seriale dla kobiet, które warto obejrzeć

Msza święta w TV 5.04.2021: TVP1, Polsat, Trwam

W Poniedziałek Wielkanocny 5 kwietnia harmonogram mszy świętych w telewizji przedstawia się następująco:

  • 7:00 w TVP1 - msza święta z Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Krakowie Łagiewnikach
  • 9:00 w Polsat News - msza święta ze Świątyni Opatrzności Bożej
  • 9:30 w TV Trwam - msza święta z Jasnej Góry
  • 11:00 w TVP1 - msza święta z Sanktuarium Matki Bożej na Jasnej Górze

Msza święta online

Msze święte online można oglądać za pośrednictwem telewizji internetowej WP Pilot. Wymaga to posiadania konta na platformie. Oprócz tego nabożeństwa dostępne są także na YouTubie czy też Facebooku danej parafii.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE