Pamiętacie Waldusia z Kiepskich? Aktor zmienił się nie do poznania i już tak nie wygląda!

2021-03-23 14:01 Ewelina Kulasza
Świat według Kiepskich - Walduś
Autor: screen z YouTube/Paweł G.

Świat według Kiepskich to klasyk, który do tej pory bawi wszystkich do łez. Stereotypowy model życia polskiej rodziny, ukazany jest w zabawny sposób, a bohaterzy idealnie odgrywają w każdym odcinku swoją rolę. Jednym z nich jest Bartosz Żukowski odtwórca roli Waldusia, który zmienił się nie do poznania! Będziecie w szoku, jak teraz wygląda.

Pamiętacie Waldusia z Kiepskich? Aktor zmienił się nie do poznania i już tak nie wygląda! Aktor Bartosz Żukowski od lat wcielał się w postać Waldemara Kiepskiego w komediowym serialu Świat według Kiepskich. Waldemar zwykle nazywany był przez swoich bliskich Waldusiem lub Cycem, a jego śmiech rozbrajał każdego. Mieszkał ze swoją rodziną - mamą Halinką, ojcem Ferdynandem, siostrą Mariolą i babką Rozalią w kamienicy na osiedlu Kosmonautów. W późniejszych odcinkach, wyleciał do Stanów, gdzie spotkał miłość swojego życia - Jolancie, z którą wziął ślub. Od tamtej pory jego życie nieco się zmieniło, ponieważ wyprowadził się od rodziców.

Wiosna 2021 - seriale, które musisz obejrzeć

Walduś Kiepski - kiedyś i dziś

Jako ciekawostkę wato wspomnieć, że przygoda Bartosza Żukowskiego z serialem Świat według Kiepskich, nie trwała cały czas. Otóż aktor po kilku latach, zdecydował się odejść z produkcji. Fani Waldusia byli wtedy mocno zawiedzeni, jednak po kilku latach doczekali się jego powrotu. Teraz aktor zmienił się nie do poznania i nie wygląda tak jak kiedyś. Po krótkich włosach i twarzy bez zarostu, nie zostało już ani śladu! Radykalną zmianę Bartosza Żukowskiego możecie zobaczyć w materiale poniżej. Aktor apelował w nim o pomoc dla zwierząt z pogotowia, które sam wspiera. Pogotowie dla zwierząt to organizacja społeczna, która zajmuje się ratowaniem pupili z miejsc, w których między innymi dochodzi do przemocy.

Kto to powiedział? Najsłynniejsze cytaty ze "Świata według Kiepskich"

Pytanie 1 z 10
"W tym kraju nie ma pracy dla ludzi z moim wykształceniem". Czyje to słowa?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE