Msza święta ONLINE i TV 23.01.2022 na żywo w TVP1, Polsat, Trwam

2022-01-22 20:52 Jakub Adamiak
Msza święta
Autor: Pixabay

Od wielu miesięcy możemy oglądać na antenach stacji ogólnopolskich msze święte. Jest to wyjście na przeciw wszystkim wiernym, którzy nie mogą wziąć udziału i przyjść do kościoła. Idealną alternatywą jest transmisja na żywo mszy świętej, którą można śledzić w TV i online. Sprawdźcie plan transmisji mszy na niedzielę, 23 stycznia 2022 roku.

Msza święta ONLINE i TV 23.01.2022 na żywo w TVP1, Polsat, Trwam. Gdzie, kiedy i o której szukać transmisji z mszy w niedzielę, 23 stycznia 2022 roku? Dla wszystkich osób, które poszukują tych informacji postanowiliśmy sprawdzić ramówki wszystkich stacji telewizyjnych. Msze święte od dłuższego czasu goszczą na ogólnopolskich antenach, aby wierni którzy nie są w stanie w nich uczestniczyć, mogli obejrzeć nabożeństwo w TV lub online.

ESKA XD #040 - HARRY POTTER, NAJSEKSOWNIEJSI, ZIMOWE IGRZYSKA, HIGH LEAGUE 2

Msza święta w TV: TVP1, Polsat, Trwam

W niedzielę, 23 stycznia 2022 roku, będzie mnóstwo okazji aby móc uczestniczyć w mszy świętej. Sprawdziliśmy dla Was o której godzinie włączyć transmisję na żywo:

  • 7:00 w TVP1 - Msza święta z Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie Łagiewnikach
  • 9:00 w Polsat News - Msza święta ze Świątyni Opatrzności Bożej
  • 9:30 TV Trwam - Transmisja mszy świętej z kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej na Jasnej Górze
  • 11:00 TVP1 - Transmisja mszy świętej z Sanktuarium Matki Bożej na Jasnej Górze
  • 12:00 w TVP1 - Anioł Pański
  • 13:00 TVP Polonia - Transmisja mszy świętej z bazyliki Najświętszej Maryi Panny Niepokalanie Poczętej w Górce Klasztornej - Misjonarze Świętej Rodziny

Msza święta online

Msze święte online możecie obejrzeć za pośrednictwem telewizji internetowej WP Pilot. Wymaga to jednak posiadania konta na platformie. Niektóre nabożeństwa są dostępne również na YouTube czy Facebooku.

Sonda
Msze święte w telewizji i internecie to dobry pomysł?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE