Msza święta ONLINE i TV 2.05.2021 na żywo w TVP1, Polsat, Trwam

2021-05-02 20:24 kg
Msza święta
Autor: Pixabay

Pandemia koronawirusa ma ogromny wpływ na nasze codzienne funkcjonowanie. Od miesięcy obowiązkowe jest zasłanianie nosa i ust, w sklepach, biurach czy tez świątyniach obowiązuje natomiast limit osób, mogących jednocześnie przebywać w tych miejscach. Z tego też względu duża część wiernych nie jest w stanie normalnie uczestniczyć w nabożeństwach. Świetną alternatywą dla tych osób są transmisje na żywo z mszy świętej, które oglądać można zarówno w TV, jak i online. Sprawdźcie plan transmisji mszy na najbliższą niedzielę, 2 maja 2021 roku.

Msza święta ONLINE i TV 2.05.2021 na żywo w TVP1, Polsat, Trwam. Gdzie i kiedy szukać transmisji z mszy w niedzielę 2 maja? Poniżej znajdziecie harmonogram nabożeństw transmitowanych tego dnia w ramówce telewizyjnej. Msze święte od pewnego czasu regularnie pojawiają się w telewizji z racji tego, że wielu wiernych nie jest w stanie uczestniczyć w nabożeństwach odprawianych w kościele.

Msza święta w TV: TVP1, Polsat, Trwam

W niedzielę 2 maja harmonogram mszy świętych w telewizji wygląda następująco:

  • 7:00 w TVP1 - Msza święta z Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie Łagiewnikach
  • 9:00 w Polsat News - Msza święta ze Świątyni Opatrzności Bożej
  • 9:30 TV Trwam - Transmisja z kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej
  • 11:00 TVP1 - Transmisja mszy świętej z Sanktuarium Matki Bożej na Jasnej Górze
  • 13:00 TVP Polonia - Transmisja mszy świętej z kaplicy w Sanktuarium na Jasnej Górze
Konferencja ministra zdrowia. Co z obostrzeniami?

Msza święta online

Msze święte online można oglądać za pośrednictwem telewizji internetowej WP Pilot. Wymaga to posiadania konta na platformie. Oprócz tego nabożeństwa dostępne są także na YouTubie czy też Facebooku.

NAJNOWSZE