MŚ w piłce ręcznej 2021 - gdzie oglądać? Transmisja TV i ONLINE na żywo

2021-01-13 15:38 AW
Reprezentacja Polski w piłce ręcznej
Autor: ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER/East News

13 stycznia 2021 rozpoczynają się Mistrzostwa Świata w Piłce Ręcznej Mężczyzn. To już 27. mistrzostwa szczypiornistów, które tym razem odbywają się w Egipcie. O zwycięstwo walczą w sumie zespoły z trzydziestu dwóch krajów, które zakwalifikowały się do Mistrzostw podczas eliminacji. Wyjątkami były drużyny Danii, która jest mistrzem świata z 2019 roku, a także Egiptu, który jest gospodarzem.

MŚ w piłce ręcznej 2021 - gdzie oglądać? Transmisja TV i ONLINE na żywo. Polska reprezentacja trafiła do grupy B, w skład której wchodzą także Hiszpania, Tunezja oraz Brazylia. Polacy pierwszy mecz rozegrają z Tunezją 15 stycznia o godzinie 21:30. Tegoroczne MŚ rozpoczną się natomiast spotkaniem reprezentacji Egiptu z reprezentacją Chile.

MŚ w piłce ręcznej 2021 - gdzie oglądać? Transmisja TV i ONLINE na żywo

Polscy fani piłki ręcznej, którzy chcieli śledzić tegoroczne mistrzostwa, mają twardy orzech do zgryzienia, ponieważ żadna z polskich telewizji nie zdecydowała się na transmitowanie meczów. Jak podaje WP, rozmowy na zakup praw do transmisji prowadziła Telewizja Polska, jednak ostatecznie nie zgodziła się na tak duże stawki. Być może decyzja zmieni się jeszcze do pierwszego meczu Polaków, jednak jak na razie nic na to nie wskazuje. Póki co polskim widzom pozostaje śledzenie MŚ w internecie - na YouTubie powstał oficjalny kanał Handball Egypt2021.

ESKA XD #013
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE