Mortal Kombat 2 - tytułowy turniej pojawi się w kontynuacji! Kiedy premiera sequela?

2022-01-27 13:01 Leon Pietrzak
Mortal Kombat
Autor: EAST NEWS

To pewne! Powstanie kontynuacja Mortal Kombat - czyli zeszłorocznego filmu, który stanowi adaptację jednej z najpopularniejszych gier komputerowych. W pierwszej części nie odbył się wyczekiwany przez fanów tytułowy turniej. Scenarzysta podkreśla, że pojawi się w kontynuacji. Kiedy premiera filmu?

Mortal Kombat to popularna seria gier z gatunku bijatyk, która powstała w 1992 roku. Na początku podbijała stacjonarne automaty, a później trafiła na konsole i komputery. Produkcja zasłynęła wysokim poziomem przemocy w grze, ale przede wszystkim na różnych sposobach egzekucji przeciwników. Gry doczekały się kinowych ekranizacji, serialu telewizyjnego, a także animacji i komiksów. Film Mortal Kombat z 2021 roku nie zarobił wiele z biletów, ale okazał się wielkim przebojem w streamingu. Do tej pory pozostaje największym hitem w historii platformy HBO Max. Czy widzowie wybiorą się tłumnie na drugą część?

Mortal Kombat 2 - będzie turniej! Kiedy premiera filmu?

Do stworzenia sequela zatrudniony został scenarzysta Moon Knight, który potwierdza że upragniony przez widzów tytułowy turniej pojawi się w sequelu. Możemy spodziewać się również debiutu nowych wojowników, wśród których nie zabraknie Johnny’ego Cage’a.

Pierwszy film był tylko wprowadzeniem. Przedstawiał wydarzenia sprzed turnieju. Sam turniej pojawi się w sequelu, a trzecia część… może pokazać wydarzenia po turnieju. Podsumowując, pierwsza część miała być tylko wstępem.” - wyjawił scenarzysta

Sonda
Co sądzisz o Mortal Kombat z 2021 roku?

Data premiery nie została jeszcze oficjalnie potwierdzona, ale prace nad Mortal Kombat 2 już trwają. Więcej informacji powinniśmy dostać jeszcze w tym roku. Planowana premiera w kinach ma nastąpić wstępnie w 2023 r.

TOP 5 GRY w 2022 [S.T.A.L.K.E.R. 2, Dying Light 2, God of War: Ragnarok] | ESKA XD - Blogier #38
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE