Młody Piłsudski - kiedy kolejne odcinki serialu TVP?

2019-12-02 15:00
Ziuk. Młody Piłsudski
Autor: screen youtube.com/user/itvp screen youtube.com

Młody Piłsudski - kiedy stacja wyemituje kolejne odcinki serialu o wczesnych latach życia marszałka? Serial zadebiutował na antenie Telewizji Polskiej bardzo dawno, bo aż w listopadzie 2018 roku. W Święto Niepodległości został wyemitowany odcinek pilotażowy, który został powtórzony rok później, 11 listopada 2019 roku. Wiadomo już, kiedy Młody Piłsudski wejdzie do stałej emisji.

Młody Piłsudski - kiedy odcinek 2 i kolejne serialu TVP? W pierwszym odcinku serii poznajemy głównego bohatera jako gimnazjalistę, młodzieńca inteligentnego, pomysłowego, przekornego, niepoddającego się pokornie carskiej władzy. Na kiedy zaplanowana jest emisja dalszych odcinków serialu Młody Piłsudski? Jaka jest data emisji?

Młody Piłsudski - o czym jest serial?

Kiedy Ziuk, zgrabnym psikusem, skierowanym przeciw pułkownikowi armii carskiej, unika obecności podczas mszy żałobnej ku pamięci Cara Aleksandra II, Bronek w cerkwi pokornie i bez satysfakcji, zbiera wygraną w zakładzie o brak obecności Ziuka na nabożeństwie. Wyraźnie rysuje się różnica w charakterach braci. Kilka lat później bracia są już studentami. Rodzinny dom ojca Piłsudskich podupada. Chłopcy wdają się w działalność spiskową, choć Ziuk wyłącznie przez przypadek. Obaj zostają oskarżeni o udział w planowaniu zamachu na następcę zabitego cara. Ziuk zostaje skazany na 5 lat zesłania na Syberię.

Młody Piłsudski - kiedy nowe odcinki? DATA EMISJI

Drugi odcinek serialu zostanie wyemitowany w niedzielę 8 grudnia o godzinie 20:15. Koleje mają być emitowane co tydzień o tej samej porze. Pierwszy sezon serialu Młody Piłsudski ma składać się łącznie z 13 odcinków.

NAJNOWSZE