Miss Supranational 2019 – prowadzący. Kto poprowadzi międzynarodowy konkurs piękności?

2019-12-03 23:02 kw
Kamila Świerc
Autor: Mateusz Jagielski/East News

Miss Supranational to międzynarodowy konkurs piękności, którego pierwsza edycja odbyła się w 2009 roku. Corocznie o tytuł najpiękniejszej kobiety świata walczy kilkadziesiąt modelek, które zachwycają nie tylko piękną twarzą, ale również nienaganną figurą. Tegoroczne wybory Miss Supranational odbędą się już w piątek 6 grudnia, w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. Kto wystąpi w roli prowadzących wydarzenie?

Miss Supranational 2019 – prowadzący. Kto poprowadzi międzynarodowy konkurs piękności? Od 6 do 8 grudnia w Katowicach trwać będzie tegoroczny Festiwal Piękna. W ramach niego odbędą się aż trzy konkursy: Mister Supranational, Miss Polski oraz Miss Supranational. Podczas ostatniego z wymienionych, o tytuł najpiękniejszej walczyć będzie niemal 80 kobiet z całego świata. Wśród nich pojawi się również Kamila Świerc, która jest reprezentantką Polski. 

Miss Supranational 2019 - prowadzący

Uroczysta gala 11. edycji Miss Supranational odbędzie się już 6 grudnia, w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. Okazuje się, że w roli prowadzących zobaczymy zwycięzcę dziesiątej edycji Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami – Damiana Kordasa oraz prezenterkę BBC – Anitę Jones. To właśnie oni będą gospodarzami wydarzenia, które będzie transmitowane do ponad 140 krajów.

Miss Supranational 2019 – kiedy i gdzie oglądać?

Transmisja z wydarzenia będzie dostępna już 6 grudnia od 20:05 na Polsacie.

NAJNOWSZE