Misiek Koterski chce zagrać Roberta Kubicę. Czy aktor pasuje do roli rajdowca?

2022-01-27 10:18 Leon Pietrzak
Michał Misiek Koterski
Autor: Jacek Dominski/REPORTER

Po roli Gierka marzy o zagraniu słynnego polskiego rajdowca. O kim mowa? O Michale Koterskim, który właściwie od początku swojej kariery kojarzony jest z Robertem Kubicą. Internauci twierdzą, że ma podobny wygląd i głos. Czy popularne memy staną się rzeczywistością?

Michał Koterski jako Robert Kubica. O podobieństwie aktora i kierowcy wyścigowego mówi się już od wielu lat. To wszystko dzięki internautom, którzy na popularnych stronach dzielą się autorskimi obrazkami, w których Koterski odgrywa rolę Kubicy. Całe to porównywanie zaczęło się właściwie już dawno temu, w programie u Kuby Wojewódzkiego. Polski aktor był stałym punktem programu - chodził na bankiety i żartował z gwiazd, parodiował znane nazwiska, a pewnego razu wcielił się nawet w Roberta Kubicę. Teraz Misiek Koterski pojawił się w długim wywiadzie na Kanale Sportowym, gdzie w rozmowie z Michałem Polem wyznał, że marzy o zagraniu słynnego rajdowca.

Misiek Koterski i Robert Kubica - czy aktor pasuje do roli?

Aktor ma teraz bardzo dobry czas. Niedawno wcielał się w Edwarda Gierka w filmie „Gierek”, wziął udział w głośnej produkcji „Krime Story. Love story”, którą będzie można oglądać w kinach od 11 lutego, a także zobaczymy go w „Gdzie diabeł nie może tam baby pośle”. Z tej okazji dostał zaproszenie do internetowego programu HEJT PARK, w którym wyznał, że marzy o wcieleniu się w Roberta Kubicę. W studiu spróbował nawet założyć kask polskiego kierowcy na swoją głowę. „Jeśli wejdzie, to rola Kubicy jest mi pisana” - dodał. Niewielu osobom udaje się wsunąć kask do końca, ze względu na jego rozmiar, ale aktorowi się udało.

„Dziwię się, że tej biografii jeszcze nie ma, bo chyba wszyscy na nią czekamy i Robert Kubica to jest wyjątkowa postać. Niepowtarzalna. To jest na miarę takiej postaci jak Robert Lewandowski. Po prostu historia niezwykła. I tak jak nie marzyłem, żeby zagrać Gierka, to całe życie marzyłem, żeby zagrać Roberta Kubicę, tym bardziej, że rzeczywiście często z nim mnie mylono" - mówi Michał Koterski.

Sonda
Czy Michał Koterski pasuje do roli Roberta Kubicy?

Czy internetowe memy staną się rzeczywistością? Czy Michał Koterski faktycznie pasuje do tej roli? Widzowie twierdzą, że pasują do siebie jak dwie krople wody. Panowie są z Krakowa, mają podobne głosy i… według wielu osób są podobni fizycznie. Planów na biografię Kubicy jeszcze nie ma, ale jak się pojawią, to prawdopodobnie aktor będzie jedną z pierwszych osób, które wybiorą się na casting. Wideo z kaskiem możecie obejrzeć poniżej.

Stranger Things 4, Skazana, Euforia 2 [NOWOŚCI Netflix, Player, HBO] | ESKA XD - Hotplota #39
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE