Miodowe lata i Wednesday? Takiego połączenia nikt się nie spodziewał

2023-01-20 16:10 Leon Pietrzak
Miodowe lata / Wednesday
Autor: AKPA; Materiały Netflix

Bohaterowie Miodowych Lat w Wednesday? Takiego połączenia chyba nikt się nie spodziewał. Karol Krawczyk i Tadzio Norek zdecydowali się odwiedzić serialową szkołę Nevermore i wybrać się na potańcówkę. To wideo rozbawi was do łez!

Wednesday i Miodowe lata to chyba jeden z najlepszych crossoverów w ostatnich miesiącach. Przypomnijmy, że jakiś czas temu bohaterowie Świata według Kiepskich trafili do Stranger Things, gdzie mogliśmy zobaczyć, jak wyglądałby komediowy hit Polsatu, gdyby jego fabuła przeniosła się do drugiego wymiaru. Teraz przyszedł czas, by przenieść się z warszawskiej Woli do Akademii Nevermore. Bohaterowie "Miodowych lat" zdecydowali się wyjechać na kolejne wakacje i rozerwać na jednej ze szkolnych imprez. To wideo to hit!

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Pamiętacie Pamelę Marszałek? Jak dziś wygląda gwiazda Miodowych Lat?

Najdziwniejsze rekordy filmowe, w które trudno uwierzyć | To Się Kręci #3

Karol Krawczyk i Tadzio Norek w "Wednesday"

Karol Krawczyk i Tadeusz Norek wielokrotnie udowadniali, że całkiem nieźle radzą sobie na parkiecie. Jedna z ich choreografii stała się już memem i co jakiś czas wraca w filmikach na TikToku. W ostatnim czasie serca internautów skradł jednak taniec Jenny Ortegi, który zaczął viralowo rozprzestrzeniać się po sieci. Wygląda na to, że filmik trafił również do bohaterów Miodowych lat. Panowie postanowili zobaczyć to na własne oczy, więc wyruszyli z warszawskiej Woli prosto na potańcówkę w Nevermore. Oczywiście Alina i Danka nie mogły tego przegapić i wybrały się na wycieczkę razem ze swoimi mężami. Ten filmik po prostu trzeba zobaczyć!

Sonda
Jenna Ortega czy Krawczyk i Norek? Który taniec lepszy?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE