Miłosne potyczki 16, 17, 18, 19, 20 streszczenia. Didem informuje Murata, że jest z nim w ciąży. Hayat ma wypadek samochodowy

2020-11-30 12:49 kg
Miłosne potyczki
Autor: materiały TVP

Miłosne potyczki odcinki 16-20 zostaną wyemitowane w dniach 30 listopada-4 grudnia o godzinie 15:20 w TVP3. Serial można oglądać także w internecie na stronie vod.tvp.pl. Co się wydarzy w serialu? Poniżej prezentujemy streszczenia nowych odcinków!

Miłosne potyczki 16, 17, 18, 19, 20 streszczenia. Młoda dziewczyna z prowincji, Hayat, właśnie skończyła studia i szuka pracy w Stambule, gdyż nie chce wracać do rodzinnego domu. Przypadkowo na ulicy spotyka przystojnego Murata, z którym na scysję. Dociera na rozmowę o pracę i tam okazuje się, że właśnie ubiega się o stanowisko asystentki poznanego w niemiłych okolicznościach Murata. Oczywiście, zostaje przyjęta a między młodymi ludźmi zaczyna iskrzyć...

Miłosne potyczki - odcinek 16

Matka Hayat wraz z ciotką Fadik wyjeżdżają na wesele. Murat uprzedza Hayat, że pojedzie z nim na targi do Izmiru. Ipek daje ogłoszenie w sprawie sprzedaży ukochanego samochodu. Przyjaciółki nie chcą do tego dopuścić. Nejat prosi Murata, żeby pogodził się z Deryą. Kerem chce pomóc finansowo Ipek, ale dziewczyna nie przyjmuje od niego pieniędzy. Azime zjawia się w rodzinnej firmie i poznaje Hayat. 

Miłosne potyczki - odcinek 17

Didem przychodzi do firmy pożegnać się z Muratem. Jednocześnie obmyśla plan zemsty na Hayat. Ojciec odbiera pieniądze od Ipek i zupełnie nie rozumie pretensji córki. Murat znajduje nieprzytomną Hayat w zablokowanej windzie i zabiera do siebie do domu. Derya, po rozmowie z Muratem, jest w szampańskim nastroju. Murat, do późna w nocy, czuwa przy Hayat. Didem zapowiada Tuval, że poślubi Murata. Murat proponuje Hayat, żeby spędziła z nim weekend. 

Miłosne potyczki - odcinek 18

Kerem zabiera Ipek na ring bokserski i namawia dziewczynę, by wyrzuciła z siebie całą złość. Po kąpieli w basenie Murat i Hayat idą łowić ryby. Wieczorem Murat wyznaje Hayat, że bardzo mu się podoba. Rano, w domu Murata, zjawia się Didem. Wiadomość o ciąży jest dla wszystkich szokiem. Zrozpaczona Hayat pośpiesznie opuszcza dom Murata. Doruk nie może się dodzwonić do brata. Kiedy wchodzi do domu Murata, na podłodze znajduje ślady krwi. Hayat przyznaje się przyjaciółkom, że nic nie pamięta z poprzedniego wieczoru. 

Miłosne potyczki - odcinek 19

Doruk opatruje rannego brata i sprząta zdemolowany taras. Hayat nie może sobie przypomnieć, co się wydarzyło poprzedniego wieczoru u Murata. Tuval jest przekonana, że Didem naprawdę jest w ciąży. Doruk ma wątpliwości, dlatego zabiera dziewczynę na badanie do szpitala. Hayat spotyka się w nocy z Muratem, ale nie dochodzi między nimi do porozumienia. W drodze powrotnej, Hayat ma wypadek samochodowy.

Miłosne potyczki - odcinek 20

Kerem wciąż zabiega o względy Ipek. Hayat opuszcza szpital i następnego dnia zjawia się w pracy. Murat spotyka się z Didem i prosi, by usunęła ciążę, ale dziewczyna odmawia. Emine nie ustaje w poszukiwaniach męża dla córki. Derya znajduje wynik badania Didem i pokazuje go mężowi.

Reprezentantka Francji zwyciężczynią Eurowizji Junior 2020!
Tureckie seriale, które warto obejrzeć
NAJNOWSZE