Miłość, śmierć i roboty 3 powstanie! Kiedy kolejne odcinki animowanej antologii na Netflix?

2021-04-21 16:56 Alicja Wójcik
Miłość, śmierć i roboty
Autor: screen youtube.com, kanał Netflix screen youtube.com

Miłość, śmierć i roboty to produkcja Netflixa, która zjednoczyła globalną społeczność animatorów, gromadząc wyjątkowych reżyserów i artystów oraz innowacyjne studia animacji z całego świata. W sumie przygotowali oni osiemnaście historii. Każdy z drobiazgowo przygotowywanych filmów jest mieszanką energii, akcji i bezpardonowego czarnego humoru. Pierwszy sezon serialu ukazał się na platformie w marcu 2019 roku.

Miłość, śmierć i roboty 3 powstanie! Kiedy kolejna część trafi na Netflix? Miłość, śmierć i roboty to zbiór animowanych krótkich form, obejmujących takie gatunki jak science fiction, fantasy, horror i komedia. Odcinki charakteryzują się śmiałym podejściem do narracji każdej z opowieści, a przy tym mają być proste w odbiorze i trudne do zapomnienia.

Miłość, śmierć i roboty 3 powstanie! Kiedy kolejna część trafi na Netflix?

Ten niezwykły serial to zbiór odrębnych historii, z których każda stworzona jest przez osobny zespół animatorów i filmowców. Każdy odcinek stanowi krótką formę trwającą od 5 do 15 minut, a jej motywem przewodnim są właśnie tytułowe miłość, śmierć i roboty. Dość szybko po premierze pierwszej części Netflix zapowiedział, że powstanie również kolejna. Jej premiera na została zaplanowana na 14 maja 2021 roku. Jednak to nie koniec - zwiastun drugiej części Miłości, śmierci i robotów zdradził również, że część trzecia także powstanie i trafi na platformę już w 2022 roku.

ESKA XD #020 - FAME MMA, taniec na rurze i sztuczne słońce
NAJNOWSZE