Miłość i przeznaczenie streszczenie odcinków 4, 5, 6. Mehdi oznajmia Benal, że bierze ślub z inną. Zaręczyny Mehdiego z Zejnep zostają zawarte

2021-12-08 9:58 kg
Miłość i przeznaczenie
Autor: materiały TVP

Miłość i przeznaczenie odc. 4, 5, 6 streszczenie - co się wydarzy w nowym tureckim serialu? Premierowe epizody zostaną wyemitowane w dniach 8-10 grudnia w TVP 2 o godzinie 17:10. Produkcję będzie można oglądać także w internecie na stronie vod.tvp.pl.

Miłość i przeznaczenie odc. 4, 5, 6 streszczenie. Zeynep (Demet Ozdemir) to młoda i piękna dziewczyna, która pochodzi z biednej rodziny, ale została wychowana przez bogatych ludzi. Kiedy miała 7 lat, jej ojciec oddał ją na wychowanie. Biologiczna matka Zeynep, Sakine (Zuhal Gencer), przyjęła tę ofertę, aby jej ukochana córka miała możliwość pójścia do szkoły i godnego życia. Sakine pracuje jako sprzątaczka w domu przybranych rodziców Zeynep a jej przybrani rodzice Nermin (Senan Kara) i Ekrem (Nail Kirmizigul) są dobrze wykształceni i należą do wyższych sfer. 

TOP 5 SERIALI o Miłości [Kozacka miłość, Elif, Więzień miłości] | ESKA XD - Hotplota #37

Miłość i przeznaczenie - odcinek 4

Mehdi ulega matce w sprawie ożenku i decyduje się na spotkanie z Zejnep. Zejnep i Mehdi od razu przypadają sobie do gustu, świetnie się rozumieją. Dziewczyna jednak odmawia. Matka Mehdiego robi mu wyrzuty, że się nie spisał. Podobnie matka Zejnep nie może się pogodzić z decyzją córki.

Miłość i przeznaczenie - odcinek 5

Zejnep spędza pierwszą noc w rodzinnym domu i oddaje się wspomnieniom. Gdy spotyka się z Farukiem, ten robi jej wyrzuty, że nie przyszła na spotkanie. Zejnep idzie na grób brata i znów spotyka Mehdiego. Uświadamia sobie, że on zjawia się zawsze, gdy ona ma jakiś kłopot. Postanawia przyjąć oświadczyny. 

Sonda
Czy oglądasz Miłość i przeznaczenie?

Miłość i przeznaczenie - odcinek 6

Mehdi nie może zrozumieć, dlaczego Zejnep w koncu przyjęła jego oświadczyny. Mehdi oznajmia Benal, że bierze ślub z inną. Sakine i Bajram zamieszkają w domu Mehdiego. Zaręczyny Mehdiego z Zejnep zostają zawarte. 

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE