Miłość i przeznaczenie

i

Autor: materiały TVP

Miłość i przeznaczenie streszczenie odcinków 4, 5, 6. Mehdi oznajmia Benal, że bierze ślub z inną. Zaręczyny Mehdiego z Zejnep zostają zawarte

2021-12-08 9:58

Miłość i przeznaczenie odc. 4, 5, 6 streszczenie - co się wydarzy w nowym tureckim serialu? Premierowe epizody zostaną wyemitowane w dniach 8-10 grudnia w TVP 2 o godzinie 17:10. Produkcję będzie można oglądać także w internecie na stronie vod.tvp.pl.

Miłość i przeznaczenie odc. 4, 5, 6 streszczenie. Zeynep (Demet Ozdemir) to młoda i piękna dziewczyna, która pochodzi z biednej rodziny, ale została wychowana przez bogatych ludzi. Kiedy miała 7 lat, jej ojciec oddał ją na wychowanie. Biologiczna matka Zeynep, Sakine (Zuhal Gencer), przyjęła tę ofertę, aby jej ukochana córka miała możliwość pójścia do szkoły i godnego życia. Sakine pracuje jako sprzątaczka w domu przybranych rodziców Zeynep a jej przybrani rodzice Nermin (Senan Kara) i Ekrem (Nail Kirmizigul) są dobrze wykształceni i należą do wyższych sfer. 

TOP 5 SERIALI o Miłości [Kozacka miłość, Elif, Więzień miłości] | ESKA XD - Hotplota #37

Miłość i przeznaczenie - odcinek 4

Mehdi ulega matce w sprawie ożenku i decyduje się na spotkanie z Zejnep. Zejnep i Mehdi od razu przypadają sobie do gustu, świetnie się rozumieją. Dziewczyna jednak odmawia. Matka Mehdiego robi mu wyrzuty, że się nie spisał. Podobnie matka Zejnep nie może się pogodzić z decyzją córki.

Miłość i przeznaczenie - odcinek 5

Zejnep spędza pierwszą noc w rodzinnym domu i oddaje się wspomnieniom. Gdy spotyka się z Farukiem, ten robi jej wyrzuty, że nie przyszła na spotkanie. Zejnep idzie na grób brata i znów spotyka Mehdiego. Uświadamia sobie, że on zjawia się zawsze, gdy ona ma jakiś kłopot. Postanawia przyjąć oświadczyny. 

Sonda
Czy oglądasz Miłość i przeznaczenie?

Miłość i przeznaczenie - odcinek 6

Mehdi nie może zrozumieć, dlaczego Zejnep w koncu przyjęła jego oświadczyny. Mehdi oznajmia Benal, że bierze ślub z inną. Sakine i Bajram zamieszkają w domu Mehdiego. Zaręczyny Mehdiego z Zejnep zostają zawarte.