Miłość i przeznaczenie

i

Autor: materiały TVP

Miłość i przeznaczenie odcinek 120 streszczenie. Zejnep zostaje porwana

2022-05-26 16:32

Miłość i przeznaczenie odcinek 120 streszczenie - co się wydarzy w nowym tureckim serialu? Premierowy epizod zostanie wyemitowany w piątek 27 maja 2022 w TVP 2 o godzinie 17:15. Produkcję będzie można oglądać także w internecie na stronie vod.tvp.pl.

Miłość i przeznaczenie odcinek 120 streszczenie. Sadi chce pomóc Mehdiemu. Meto porywa Zejnep i Mużgan. Sadi opracowuje plan, któremu Mehdi się nie podporządkowuje. Zejnep na próżno próbuje uciec. Mehdi jedzie do porywaczy.

ZOBACZ TAKŻE: Najlepsze tureckie seriale na Netflix. TOP10 tytułów, które warto zobaczyć

Miłość i przeznaczenie - o czym jest turecki serial?

Zeynep (Demet Ozdemir) to młoda i piękna dziewczyna, która pochodzi z biednej rodziny, ale została wychowana przez bogatych ludzi. Kiedy miała 7 lat, jej ojciec oddał ją na wychowanie. Biologiczna matka Zeynep, Sakine (Zuhal Gencer), przyjęła tę ofertę, aby jej ukochana córka miała możliwość pójścia do szkoły i godnego życia. Sakine pracuje jako sprzątaczka w domu przybranych rodziców Zeynep a jej przybrani rodzice Nermin (Senan Kara) i Ekrem (Nail Kirmizigul) są dobrze wykształceni i należą do wyższych sfer. 

HIGH LEAGUE, FORMA NA LATO, KASA NA KOMUNIĘ, GALANTIS vs ROXETTE | ESKA XD #049

Nikt w wyższych sferach nie wie o biologicznych rodzicach Zeynep i wszyscy zakładają, że Nermin i Ekrem są jej rodzicami. Zeynep spotyka się z Farukiem (Engin Hepileri), który pochodzi z zamożnej rodziny, i który pewnego dnie się jej oświadcza i zostaje przyjęty. Ale wtedy wkracza Sakine. Kiedy dowiaduje się, że Mehdi (Ibrahim Celikkol), przystojny facet z sąsiedztwa, szuka dziewczyny, namawia córkę na randkę w ciemno...

Miłość i przeznaczenie - kto jest kim?

  • Demet Ozdemir jako Zeynep
  • Zuhal Gencer jako Sakine
  • Senan Kara jako Nermin
  • Nail Kirmizigul jako Ekrem
  • Engin Hepileri jako Faruk
  • Ibrahim Celikkol jako Mehdi