Miłość i przeznaczenie

i

Autor: materiały TVP

Miłość i przeznaczenie odcinek 113 streszczenie. Barysz wyznaje Alemu, że oświadczył się Zejnep

2022-05-17 15:28

Miłość i przeznaczenie odcinek 113 streszczenie - co się wydarzy w nowym tureckim serialu? Premierowy epizod zostanie wyemitowany w środę 18 maja w TVP 2 o godzinie 17:15. Produkcję będzie można oglądać także w internecie na stronie vod.tvp.pl.

Miłość i przeznaczenie odcinek 113 streszczenie. Barysz wyznaje Alemu, że oświadczył się Zejnep. W domu Nermin i reszty kobiet znów zjawia się Nuh z Dżemile oraz Benal z córką. Ozlem ma wątpliwości, co do ślubu Barysza z Zajnep. Mehdi zgadza się na odejście Benal, ale nie chce oddać małej Mużgan.

ZOBACZ TAKŻE: Seriale podobne do Zapukaj do moich drzwi. Na jakie tureckie komedie zwrócić uwagę?

Miłość i przeznaczenie - o czym jest turecki serial?

Zeynep (Demet Ozdemir) to młoda i piękna dziewczyna, która pochodzi z biednej rodziny, ale została wychowana przez bogatych ludzi. Kiedy miała 7 lat, jej ojciec oddał ją na wychowanie. Biologiczna matka Zeynep, Sakine (Zuhal Gencer), przyjęła tę ofertę, aby jej ukochana córka miała możliwość pójścia do szkoły i godnego życia. Sakine pracuje jako sprzątaczka w domu przybranych rodziców Zeynep a jej przybrani rodzice Nermin (Senan Kara) i Ekrem (Nail Kirmizigul) są dobrze wykształceni i należą do wyższych sfer. 

Polskie seriale popularne za granicą | To Się Kręci #6

Nikt w wyższych sferach nie wie o biologicznych rodzicach Zeynep i wszyscy zakładają, że Nermin i Ekrem są jej rodzicami. Zeynep spotyka się z Farukiem (Engin Hepileri), który pochodzi z zamożnej rodziny, i który pewnego dnie się jej oświadcza i zostaje przyjęty. Ale wtedy wkracza Sakine. Kiedy dowiaduje się, że Mehdi (Ibrahim Celikkol), przystojny facet z sąsiedztwa, szuka dziewczyny, namawia córkę na randkę w ciemno...

Miłość i przeznaczenie - kto jest kim?

  • Demet Ozdemir jako Zeynep,
  • Zuhal Gencer jako Sakine,
  • Senan Kara jako Nermin,
  • Nail Kirmizigul jako Ekrem,
  • Engin Hepileri jako Faruk,
  • Ibrahim Celikkol jako Mehdi.