Miłość i przeznaczenie, odc. 31, 32, 33 - streszczenia. Benal dowieduje się, że Mehdi jest ranny

2022-01-19 15:43 Adrian Rybak
Miłość i przeznaczenie
Autor: materiały TVP

Miłość i przeznaczenie to kolejna turecka produkcja, która podbija serca polskich widzów. Fani seriali znad Bosforu z wypiekami na twarzy przyglądają się losom bohaterów propozycji TVP. W ostatnich odcinkach doszło do kilku ciekawych zwrotów akcji, ale w nadchodzących nie będzie nudniej. Sprawdziliśmy, co się wydarzy w serialu Miłość i przeznaczenie. Streszczenia odcinków 31, 32, 33 znajdziecie poniżej.

19-21 stycznia 2022 to dni, kiedy będzie można obejrzeć nowe odcinki serialu Miłość i przeznaczenie. To produkcja, którą można oglądać na antenie kanału TVP2. Odcinki 31, 32 i 33 będzie można obejrzeć tradycyjnie o godzinie 17:15. Turecka telenowela od jakiegoś czasu cieszy się dużą popularnością, a więc z pewnością wielu widzów nie może doczekać się nowych epizodów. Co się w nich wydarzy? Streszczenia nadchodzących odcinków znajdziecie niżej.

Miłość i przeznaczenie - ile odcinków liczy serial i kiedy oglądać?

Miłość i przeznaczenie - odcinek 31

Operacja Mehdiego zakończona. Bajram opowiada, jak Mehdi stanął w jego obronie. Zejnep znowu otwiera serce przed nieprzytomnym Mehdim. Benal słyszy rozmowę Nermin z Sakine i dowiaduje się o tym, że Mehdi jest ranny. 

Tureckie seriale, których nie było w Polsce

Miłość i przeznaczenie - odcinek 32

Emine opowiada Sultan o swoich rozterkach związanych z Farukiem, jakby chodziło o koleżankę. Lekarz zachęca rodzinę Mehdiego do szukania krwi. Nermin zwraca się w tej sprawie do Ekrema, sugerując, że wie o jego zdradzie. Bajram zwołuje grupę znajomych i razem idą dać nauczkę Ahmetowi Lisowi i jego ludziom. 

Miłość i przeznaczenie - odcinek 33

Do szpitala zgłasza się grupa sąsiadów gotowych oddać krew dla Mehdiego. Faruk słodkimi słówkami wabi Emine na luksusowy jacht. Tam wypowiada słowa, które Emine bierze za oświadczyny. Benal wyjawia Zejnep, że nosi dziecko Mehdiego. Zejnep okazuje zrozumienie. 

Miłość i przeznaczenie - obsada

W serialu występują między innymi:

  • Demet Ozdemir jako Zeynep
  • Zuhal Gencer jako Sakine
  • Senan Kara jako Nermin
  • Nail Kirmizigul jako Ekrem
  • Engin Hepileri jako Faruk
  • Ibrahim Celikkol jako Mehdi
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE