Miłość i przeznaczenie - 5 powodów, dla których warto obejrzeć turecki serial

2021-11-30 14:59 kg
Miłość i przeznaczenie
Autor: materiały TVP

Na początku grudnia 2021 roku Telewizja Polska wyemituje ostatni odcinek Promyka nadziei. To właśnie wtedy widzowie poznają zakończenie losów Ipek, Bahar i Omera i pożegnają się z ulubionymi bohaterami. Miejsce hitowej telenoweli zajmie nowa produkcja znad Bosforu - Miłość i przeznaczenie. Już teraz przedstawiamy 5 powodów, dla których warto obejrzeć nowy serial TVP2.

Miłość i przeznaczenie - 5 powodów, dla których warto obejrzeć turecki serial. Zeynep (Demet Ozdemir) to młoda i piękna dziewczyna, która pochodzi z biednej rodziny, ale została wychowana przez bogatych ludzi. Kiedy miała 7 lat, jej ojciec oddał ją na wychowanie. Biologiczna matka Zeynep, Sakine (Zuhal Gencer), przyjęła tę ofertę, aby jej ukochana córka miała możliwość pójścia do szkoły i godnego życia. Sakine pracuje jako sprzątaczka w domu przybranych rodziców Zeynep a jej przybrani rodzice Nermin (Senan Kara) i Ekrem (Nail Kirmizigul) są dobrze wykształceni i należą do wyższych sfer. Nikt w wyższych sferach nie wie o biologicznych rodzicach Zeynep i wszyscy zakładają, że Nermin i Ekrem są jej rodzicami. Zeynep spotyka się z Farukiem (Engin Hepileri), który pochodzi z zamożnej rodziny, i który pewnego dnie się jej oświadcza i zostaje przyjęty. Ale wtedy wkracza Sakine. Kiedy dowiaduje się, że Mehdi (Ibrahim Celikkol), przystojny facet z sąsiedztwa, szuka dziewczyny, namawia córkę na randkę w ciemno...

Elif VS Zapukaj do moich drzwi [POJEDYNEK SERIALI] | ESKA XD - Hotplota #36

1. Demet Ozdemir

Główną rolę w serialu Miłość i przeznaczenie gra Demet Ozdemit, którą widzowie świetnie znają z telenoweli Wymarzona miłość. Produkcja była emitowana na antenie TVP2 od 2019 roku i opowiadała historię pięknej Sanem, która zakochuje się w swoim szefie, Canie Divicie. W nowym serialu TVP2 turecka aktorka wciela się w Zeynep.

2. Liczba odcinków

Miłość i przeznaczenie składa się ze 138 odcinków, które trwają około 45 minut. Oznacza to, że produkcja będzie nam towarzyszyć przez prawie rok, mamy więc gwarantowaną rozrywkę na najbliższe miesiące.

3. Wielowątkowość

Każda turecka telenowela wyróżnia się wielowątkowością, która powoduje, że w każdym odcinku naprawdę dużo się dzieje i ciężko oderwać się od ekranu telewizora. Z pewnością identycznie będzie w Miłości i przeznaczeniu.

Sonda
Czy będziesz tęsknił/tęskniła za serialem Promyk nadziei?

4. Historia miłosna

Opis fabuły Miłości i przeznaczenia zdradza nam, że jednym z głównych wątków serialu będzie historia miłosna. Możemy być pewni, że główna bohaterka szaleńczo się w kimś zakocha, ale jej uczucie będzie wystawione na próbę.

5. Atrakcyjna obsada

Tureckie seriale zawsze przepełnione są atrakcyjną obsadą, od której ciężko oderwać wzrok. Nie inaczej jest w przypadku Miłości i przeznaczenia. W serialu grają: Demet Ozdemir jako Zeynep, Zuhal Gencer jako Sakine, Senan Kara jako Nermin, Nail Kirmizigul jako Ekrem, Engin Hepileri jako Faruk oraz Ibrahim Celikkol jako Mehdi.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE