Miłość i przeznaczenie 34, 35, 36 streszczenie. Zejnep jest gotowa odejść od Mehdiego!

2022-01-24 12:15 Jakub Adamiak
Miłość i przeznaczenie 34, 35, 36 streszczenie. Zejnep jest gotowa odejść od Mehdiego!
Autor: Materiały prasowe TVP Miłość i przeznaczenie 34, 35, 36 streszczenie. Zejnep jest gotowa odejść od Mehdiego!

Miłość i przeznaczenie - streszczenie odcinków 34, 35 i 36. W najbliższych epizodach czeka na widzów sporo emocji i zwrotów akcji. Mehdi odzyska przytomność. Faruk dalej ędzie uwodził Emine. Zejnep natomiast jest gotowa odejść od Mehdiego. Co jeszcze wydarzy się w serialu Miłość i przeznaczenie? Nowe odcinki wyemitowane będą w dniach 24-26 stycznia.

Spis treści

  1. Miłość i przeznaczenie - odcinek 34
  2. Miłość i przeznaczenie - odcinek 35
  3. Miłość i przeznaczenie - odcinek 36

Miłość i przeznaczenie 34, 35, 36 streszczenie. Turecki serial zastąpił Promyk nadziei i podobnie jak poprzednim trafił w gusta widzów Telewizji Polskiej. Główne role w produkcji grają: Demet Ozdemir, Ibrahim Celikkol, Senan Kara, Zuhal Gencer oraz Engin Hepiler. Bohaterką serialu jest Zeynep – młoda i piękna dziewczyna, która pochodzi z biednej rodziny, ale została wychowana przez bogatych ludzi. Kiedy miała 7 lat, jej ojciec oddał ją na wychowanie. Biologiczna matka Zeynep, Sakine, przyjęła tę ofertę, aby jej ukochana córka miała możliwość pójścia do szkoły i godnego życia. To tylko jedne z wielu wątków, które widzowie mogą śledzić w Miłości i przeznaczeniu. Co wydarzy się w nadchodzących odcinkach? Prezentujemy streszczenia odcinków 34, 35 i 36.

Stepowa miłość - ile odcinków liczy i kiedy oglądać nowy serial w TVP2?

Love Island VS Too Hot to Handle [RANKING NAJSEKSOWNIEJSZYCH] | ESKA XD - Hotplota #40

Miłość i przeznaczenie - odcinek 34

Mehdi wreszcie odzyskuje przytomność po tym, gdy został ugodzony nożem przez Ahmeta. Mężczyzna w końcu wraca do domu. Faruk w dalszym ciągu uwodzi naiwną Emine. Zejnep uważa, że Benal powinna jak najszybciej poinformować Mehdiego o tym, że spodziewa się z nim dziecka. Tymczasem Nuh opowiada Mehdiemu o tym, jak Bajram wraz z grupą znajomych dał bolesną nauczkę ludziom Ahmeta Lisa.

Na dobre i na złe, odc. 832 - Beger zaproponuje Woźnickiej współpracę

Miłość i przeznaczenie - odcinek 35

W rzeczach Emine Sultan znajduje drogie buty i torebkę. Jest pełna podejrzeń, co do córki. Zejnep mówi Mehdiemu, że Benal jest z nim w ciąży. Mehdi jedzie do Benal i ona wyrzuca mu, co zrobiły najbliższe mu osoby. W rozmowie z Emine, Zejnep stwierdza, że dla dobra dziecka jest gotowa odejść od Mehdiego.

Miłość i przeznaczenie - odcinek 36

Wiadomość o ciąży Benal wprowadza w życie rodziny wielkie zamieszanie. Dżemile i Mużgan omawiają problemy z Sultan i Emine, dołącza do nich Zejnep. Dochodzi do trudnej rozmowy. Zejnep pisze do Mehdiego pożegnalny list, w którym wyznaje mu miłość.

Sonda
Który serial jest lepszy? Promyk nadziei czy Miłość i przeznaczenie?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE