Miłość i przeznaczenie 140 - co się wydarzy w ostatnim odcinku?

2022-05-19 10:46 Leon Pietrzak
Miłość i przeznaczenie
Autor: materiały TVP

Serial "Miłość i przeznaczenie" już niedługo zostanie wyemitowany po raz ostatni. Poznaliśmy datę 140. odcinka oraz wiemy, jakie zakończenie czeka wszystkich widzów tureckiej telenoweli. Czy przygoda Zejnep i Barysza skończy sie szczęśliwie?

Miłość i przeznaczenie zbliża się do końca! Turecka telenowela to wielki hit w Telewizji Polskiej. Opowiada o dwójce młodych ludzi, którzy zakochują się w sobie, jednak wydarzenia z przeszłości i rodzinne wpływy utrudniają im szczęśliwe wspólne życie. Serial wzbudza ogromne zainteresowanie wśród wielu widzów, a wszyscy fani niecierpliwie wyczekują kolejnych epizodów. Niestety już w czerwcu zobaczymy ostatni odcinek "Miłości i przeznaczenie". Sprawdźcie wszystkie szczegóły na temat finałowego epizodu.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Zakazany owoc - turecki serial, który zastąpi Miłość i przeznaczenie. O czym jest? Ile liczy odcinków?

ESKA XD #048 | AMSR, SEKRETY PRZYSIĘGI, IGA ŚWIĄTEK, TANIE WAKACJE

Miłość i przeznaczenie - kiedy ostatni odcinek?

Turecka telenowela liczy łącznie 140 odcinków. Wszystkie są emitowane na kanale TVP2 od poniedziałku do piątku. Wyjątkiem ma być Boże Ciało, gdzie spodziewana jest jednodniowa przerwa w emisji. Finałowy odcinek serialu zaplanowano zatem na 27 czerwca 2022.

Sonda
Będziesz tęsknić za serialem "Miłość i przeznaczenie"?

Miłość i przeznaczenie - odcinek 140. Co się wydarzy w finale?

Produkcja znad Bosforu wielokrotnie zaskakiwała swoich widzów. Nie inaczej będzie w finałowym odcinku, gdzie obejrzymy szczęśliwe zakończenie losów Barysza i Zejnep. W finale zobaczymy ślub popularnej pary oraz dowiemy się, że Cemile wróci do Noh i dowie się, że jest w ciąży.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE