Miłość i przeznaczenie

i

Autor: materiały TVP Miłość i przeznaczenie streszczenie odc. 102

Miłość i przeznaczenie 119 i 120 streszczenie. Meto porywa Zejnep i Mużgan

2022-05-25 10:19

Co wydarzy się w kolejnych odcinkach tureckiego serialu „Miłość i przeznaczenie”? Przedstawiamy streszczenie 119 i 120 odcinka. Premierowe epizody zostaną wyemitowane w czwartek i piątek 26-27 maja 2022 na kanale TVP2 o godzinie 17:15. Serial będzie można oglądać również online na stronie VOD.TVP.PL

Miłość i przeznaczenie odc. 119, 120 - streszczenie. Turecka telenowela to wielki hit w Telewizji Polskiej. Opowiada o dwójce młodych ludzi, którzy zakochują się w sobie, jednak wydarzenia z przeszłości i rodzinne wpływy utrudniają im szczęśliwe wspólne życie. Serial wzbudza ogromne zainteresowanie wśród wielu widzów, a wszyscy fani niecierpliwie wyczekują kolejnych epizodów. Co wydarzy się w serialu 26 i 27 maja 2022? Poniżej przeczytacie streszczenia nadchodzących odcinków, które będzie można oglądać w TVP2 o godzinie 17:15.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Miłość i przeznaczenie - koniec serialu! Data ostatniego odcinka znana!

Miłość i przeznaczenie - GWIAZDY SERIALU PRYWATNIE | ESKA XD - Hotplota #38

Miłość i przeznaczenie – odcinek 119

Mehdi przekonuje Zejnep, że nie on stoi za zamachami. Dżengiz ponownie mu grozi. Mehdi cierpi i nie wie, jak uporać się ze swoim problemem. Ali Ryza prosi o pomoc Sadiego, przyjaciela z młodości.

Miłość i przeznaczenie – odcinek 120

Sadi chce pomóc Mehdiemu. Meto porywa Zejnep i Mużgan. Sadi opracowuje plan, któremu Mehdi się nie podporządkowuje. Zejnep na próżno próbuje uciec. Mehdi jedzie do porywaczy.

Sonda
Który serial jest lepszy? Promyk nadziei czy Miłość i przeznaczenie?