Miłość i przeznaczenie 116, 117, 118 streszczenie. Barysz i Zejnep spędzają noc w hotelu. Ludzie Dżengiza ostrzeliwują ich dom

2022-05-23 10:13 Joanna Dembek
Miłość i przeznaczenie
Autor: materiały TVP

Najnowsze odcinki serialu „Miłość i przeznaczenie” 116, 117, 118 będą wyemitowane od poniedziałku do środy na TVP2 o godz. 17:15 lub na stronie vod.tvp.pl. W artykule dostępne są streszczenia poszczególnych epizodów. Zobacz co czeka Zejnep i innych bohaterów „Miłości i przeznaczenia” w najbliższych odcinkach. Turecka produkcja zapewni każdemu widzowi wiele niezwykłych emocji.

Miłość i przeznaczenie – streszczenie odcinków 116-118. Co wydarzy się w najbliższych odcinkach popularnego tureckiego serialu? Kiedy Zeynep w wieku 7 lat trafiła pod opiekę Nermin i Ekrema, jej życie weszło na zupełnie inne tory. Para włożyła całe serce w wychowanie dziewczynki, a Zejnep wyrosła na mądrą i porządną dziewczynę. Nikt jednak nie zdaje sobie sprawy z tego, że starsza kobieta sprzątająca u Nermin i Ekrema to biologiczna matka Zejnep, która chce, aby córka wyszła za mąż za mechanika samochodowego, Mehdiego. Dalsze intrygujące losy bohaterów serialu „Miłość i przeznaczenie” można oglądać na kanale TVP2 o godz. 16:05 lub na stronie vod.tvp.pl. Streszczenie najbliższych odcinków dostępne są w artykule poniżej.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Miłość i przeznaczenie - koniec serialu! Data ostatniego odcinka znana!

Miłość i przeznaczenie – streszczenie odcinka 116

Dżemile wspiera Mehdiego w opiece nad Mużgan, co irytuje Nuha. Barysz i Zejnep wpadają na trop Benal. Ali aluzyjnie wyznaje miłość Sultan. Mehdi chce zerwać z Dżengizem.

Miłość i przeznaczenie – streszczenie odcinka 117

Ali Ryza prosi Sultan o rękę, jednak nie uzyskuje odpowiedzi. Narasta konflikt między Mehdim a Dżengizem. Barysz i Zejnep odnajdują Benal, która nie chce z nimi rozmawiać. Spędzają noc w hotelu.

Miłość i przeznaczenie – streszczenie odcinka 118

Mehdi oznajmia Dżengizowi, że chce się wycofać, lecz ten grozi mu i każe zwrócić dług. Mehdi przenosi się z Nuhem i Dżemile do wynajętego domu. Benal powraca. Ludzie Dżengiza ostrzeliwują dom Zejnep i Barysza.

Sonda
Czy oglądasz tureckie seriale?
Tureckie seriale, których nie było w Polsce
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE