Miłość i przeznaczenie

i

Autor: materiały TVP

Miłość i przeznaczenie 114 i 115 streszczenie. Barysz złości się na siostrę, a Nuh i Dżemile zaczynają myśleć o swojej przyszłości

2022-05-18 10:16

Co wydarzy się w kolejnych odcinkach tureckiego serialu „Miłość i przeznaczenie”? Przedstawiamy streszczenie 114 i 115 odcinka. Premierowe epizody zostaną wyemitowane w czwartek i piątek 19-20 maja 2022 na kanale TVP2 o godzinie 17:15. Serial będzie można oglądać również online na stronie VOD.TVP.PL

Miłość i przeznaczenie odc. 114, 115 - streszczenie. Turecka telenowela to wielki hit w Telewizji Polskiej. Opowiada o dwójce młodych ludzi, którzy zakochują się w sobie, jednak wydarzenia z przeszłości i rodzinne wpływy utrudniają im szczęśliwe wspólne życie. Serial wzbudza ogromne zainteresowanie wśród wielu widzów, a wszyscy fani niecierpliwie wyczekują kolejnych epizodów. Co wydarzy się w serialu 19 i 20 maja 2022? Poniżej przeczytacie streszczenia nadchodzących odcinków, które będzie można oglądać w TVP2 o godzinie 17:15.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Miłość i przeznaczenie - koniec serialu! Data ostatniego odcinka znana!

Jak się kręci sceny łóżkowe? 365 dni i nie tylko | To Się Kręci #7

Miłość i przeznaczenie - odcinek 114 streszczenie

Barysz złości się na siostrę za wtrącanie się w jego życie. Zejnep próbuje zrozumieć postępowanie Özlem. Dżemile i Nuh opuszczają dom Nermin. Özlem postanawia opuścić swych braci i wuja.

Sonda
Który serial jest lepszy? Promyk nadziei czy Miłość i przeznaczenie?

Miłość i przeznaczenie - odcinek 115 streszczenie

Benal zostawia Mużgan powierzając ją Zejnep i po cichu odchodzi. Nuh i Dżemile snują plany na przyszłość. Kobiety w domu Nermin są zdumione zniknięciem Benal. Zejnep zawiadamia Mehdiego i ten zabiera córkę.

ZOBACZ TAKŻE: Miłość i przeznaczenie - obsada. Kto jest kim? Aktorzy i bohaterowie serialu