Milionerzy: znakomity uczestnik odpadł na TYM podchwytliwym pytaniu! Przykra wpadka w teleturnieju

2021-06-22 17:11 Alicja Wójcik
Milionerzy
Autor: screen z Player.pl

Choć w Milionerach najważniejsza jest oczywiście szeroka wiedza ogólna i znajomość wielu różnych zagadnień, aby dojść w tym programie naprawdę daleko i zgarnąć jak największą sumę, trzeba mieć przy tym trochę szczęścia. Dużo zależy bowiem od tego, czy uczestnik trafi na pytania ze swojej dziedziny, nie przeszkodzi mu stres czy też koła ratunkowe okażą się faktycznie pomocne.

Czasem jednak okazuje się, że sama wiedza i łut szczęścia to nadal nie wszystko, co wystarcza, aby wyjść ze studia z dużą sumą pieniędzy. Należy też naprawdę bardzo dokładnie wczytywać się w treść zadawanych przez Huberta Urbańskiego pytań. Bardzo boleśnie przekonał się o tym uczestnik, który kontynuował swoją walkę o milion złotych w 383 odcinku teleturnieju.

Milionerzy: znakomity uczestnik odpadł na TYM podchwytliwym pytaniu! Przykra wpadka w teleturnieju

Mężczyźnie udało się dojść do pytania za 20 tys. zł, wykorzystując tylko jedno koło ratunkowe. Przy niemal każdym pytaniu wykazywał się dość dużą wiedzą i nie było wątpliwości, że może dojść w Milionerach naprawdę daleko. Niestety - pokonało go pytanie, na które tak naprawdę znał odpowiedź. Brzmiało ono: 'Jedyny czynny wulkan Europy kontynentalnej to...' A propozycje odpowiedzi były następujące: A) Etna, B) Wezuwiusz, C) Stromboli, D) Teide. Mężczyzna nie zastanawiał się długo i poprosił Huberta Urbańskiego o zaznaczenie A. Niestety - poprawna odpowiedź na to pytanie to B) Wezuwiusz. Mimo że uczestnik bezbłędnie wskazał położenie wulkanów znajdujących się w propozycjach odpowiedzi, nie doczytał, że w pytaniu wyraźnie chodzi o Europę kontynentalną, gdzie znajduje się wyłącznie Wezuwiusz. Pozostałe wulkany leżą na wyspach. Uczestnik nie krył rozczarowania i przyznał, że powinien przeczytać pytanie ze zrozumieniem. Niestety - mimo niewątpliwie imponującej wiedzy udało mi się wygrać jedynie gwarantowany tysiąc złotych. Gdyby nie ta przykra wpadka, mógł dojść aż do miliona?

ESKA XD #025 - EKIPA, IGRZYSKA TOKIO, SPRZEDAWCY SAMOCHODÓW
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE