Milionerzy: zelówka...

2021-06-17 20:00 kg
Milionerzy
Autor: Bartosz KRUPA/East News

Zelówka... Jak brzmi poprawna odpowiedź na to pytanie z Milionerów i czy znała ją uczestniczka programu? Pytania w teleturnieju nie należą do najłatwiejszych. Na szczęście uczestnicy mają do wykorzystania trzy koła ratunkowe - pół na pół, telefon do przyjaciela oraz publiczność. Czy uczestniczka wykorzystała dostępne koła, aby udzielić odpowiedzi na to pytanie?

Zelówka... Która odpowiedź na to pytanie z Milionerów jest prawidłowa i czy uczestniczka była w stanie jej udzielić bez wykorzystania żadnego z dostępnych kół ratunkowych? Propozycje, które przeczytał jej Hubert Urbański, brzmiały następująco: A) chroni nosek B) zdobi cholewkę C) pokrywa podeszwę D) wzmacnia zapiętek. 

Zelówka...

Tak brzmiało pytanie za 2 tysiące złotych. Uczestniczka nie znała poprawnej odpowiedzi, dlatego postanowiła wykorzystać koło ratunkowe - telefon do przyjaciela. Osoba, do której dodzwoniła się uczestniczka, wskazała odpowiedź C) pokrywa podeszwę. Uczestniczka zaufała tej osobie i zaznaczyła odpowiedź C). Była to bardzo dobra decyzja, ponieważ to poprawny wariant.

Najprzystojniejsi aktorzy z tureckich seriali. TOP10 | ESKA XD - Hotplota #24
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE