Milionerzy: wszyscy absolwenci West Point opuszczają uczelnię jako...

2021-06-10 20:10 kg
Milionerzy
Autor: Materiały Prasowe

Wszyscy absolwenci West Point opuszczają uczelnię jako... Jak brzmi poprawna odpowiedź na to pytanie z Milionerów i czy znał ją uczestnik programu? Pytania w teleturnieju nie należą do najłatwiejszych. Na szczęście uczestnicy mają do wykorzystania trzy koła ratunkowe - pół na pół, telefon do przyjaciela oraz publiczność. Czy uczestnik wykorzystał dostępne koła, aby udzielić odpowiedzi na to pytanie?

Wszyscy absolwenci West Point opuszczają uczelnię jako... Która odpowiedź na to pytanie z Milionerów jest prawidłowa i czy uczestnik był w stanie jej udzielić bez wykorzystania żadnego z dostępnych kół ratunkowych? Propozycje, które przeczytał mu Hubert Urbański, brzmiały następująco: A) architekci B) pisarze C) żołnierze D) muzycy.

Wszyscy absolwenci West Point opuszczają uczelnię jako...

Tak brzmiało pytanie za 1000 złotych. Uczestnik nie znał odpowiedzi, dlatego postanowił wykorzystać koło ratunkowe - pół na pół. Pozostały odpowiedzi C) żołnierze i D) muzycy. Uczestnik postanowił zaryzykować i zaznaczył odpowiedź C) żołnierze. Była to dobra decyzja, ponieważ to poprawna odpowiedź.

Najprzystojniejsi aktorzy z tureckich seriali. TOP10 | ESKA XD - Hotplota #24
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE