Milionerzy: u Wandy Chotomskiej legendarny Bazyliszek siał postrach w mieście, w którym...

2021-06-16 20:00 kg
Milionerzy
Autor: Bartosz KRUPA/East News

U Wandy Chotomskiej legendarny Bazyliszek siał postrach w mieście, w którym... Jak brzmi poprawna odpowiedź na to pytanie z Milionerów i czy znała ją uczestniczka programu? Pytania w teleturnieju nie należą do najłatwiejszych. Na szczęście uczestnicy mają do wykorzystania trzy koła ratunkowe - pół na pół, telefon do przyjaciela oraz publiczność. Czy uczestniczka wykorzystała dostępne koła, aby udzielić odpowiedzi na to pytanie?

U Wandy Chotomskiej legendarny Bazyliszek siał postrach w mieście, w którym... Która odpowiedź na to pytanie z Milionerów jest prawidłowa i czy uczestniczka była w stanie jej udzielić bez wykorzystania żadnego z dostępnych kół ratunkowych? Propozycje, które przeczytał jej Hubert Urbański, brzmiały następująco: A) są Planty i Sukiennice B) Wisła uchodzi do Bałtyku C) urodził się Mikołaj Kopernik D) siedzibę ma prezydent kraju. 

U Wandy Chotomskiej legendarny Bazyliszek siał postrach w mieście, w którym...

Tak brzmiało pytanie za 10 tysięcy złotych. Uczestniczka była pewna poprawnej odpowiedzi, ale postanowiła zaryzykować i zaznaczyła wariant A) są Planty i Sukiennice. Niestety okazało się, że poprawny jest wariant D) siedzibę ma prezydent kraju.

Najprzystojniejsi aktorzy z tureckich seriali. TOP10 | ESKA XD - Hotplota #24
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE