Milionerzy: wadium...

2021-06-10 20:05 kg
Milionerzy
Autor: Materiały Prasowe

Wadium... Jak brzmi poprawna odpowiedź na to pytanie z Milionerów i czy znał ją uczestnik programu? Pytania w teleturnieju nie należą do najłatwiejszych. Na szczęście uczestnicy mają do wykorzystania trzy koła ratunkowe - pół na pół, telefon do przyjaciela oraz publiczność. Czy uczestnik wykorzystał dostępne koła, aby udzielić odpowiedzi na to pytanie?

Wadium... Która odpowiedź na to pytanie z Milionerów jest prawidłowa i czy uczestnik był w stanie jej udzielić bez wykorzystania żadnego z dostępnych kół ratunkowych? Propozycje, które przeczytał mu Hubert Urbański, brzmiały następująco: A) ułatwia zasypianie B) to mnogość przywar C) jest rodzajem kaucji D) to zgłoszenie usterki. 

Wadium...

Tak brzmiało pytanie za 500 złotych. Uczestnik nie znał odpowiedzi, dlatego postanowił wykorzystać koło ratunkowe - publiczność. Osoby zgromadzone w studiu w 64% wskazały odpowiedź C) jest rodzajem kaucji, w 21% - D) to zgłoszenie usterki, w 15% - A) ułatwia zasypianie. Uczestnik postanowił zaufać publiczności i wskazał odpowiedź C) jest rodzajem kaucji. Była do dobra decyzja, ponieważ to poprawna odpowiedź. 

Najprzystojniejsi aktorzy z tureckich seriali. TOP10 | ESKA XD - Hotplota #24
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE