Milionerzy: 'Tylko' to przysłówek czy partykuła?

2021-06-22 18:00 AW
Milionerzy
Autor: Materiały Prasowe

Tylko to... Jak brzmi poprawna odpowiedź na to pytanie z Milionerów i czy znał ją uczestnik? Pytania w teleturnieju często bywają naprawdę bardzo podchwytliwe, zwłaszcza te, które można usłyszeć na początku programu, a także te, które są za sumy gwarantowane. Czy tej osobie udało się zbliżyć do głównej wygranej?

Tylko to... Która odpowiedź na to pytanie z Milionerów jest prawidłowa i czy uczestnik był w stanie jej udzielić bez wykorzystania żadnego z kół ratunkowych? Propozycje, które przeczytał mu Hubert Urbański, brzmiały następująco: A) przysłówek, B) woreczek cukierniczy, C) dławik elektryczny, D) partykuła.

Tylko to...

Tak brzmiało pytanie za 20 tys. zł. Uczestnik nie był pewien, dlatego postanowił skorzystać z pomocy publiczności. Ostatecznie zaznaczył D. Była to bardzo dobra decyzja, ponieważ odpowiedź D) partykuła jest prawidłowa.

ESKA XD #025 - EKIPA, IGRZYSKA TOKIO, SPRZEDAWCY SAMOCHODÓW
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE