Milionerzy: Poldek i Duduś odbyli podróż za...

2021-06-24 12:40 AW
Milionerzy
Autor: Materiały Prasowe

Poldek i Duduś odbyli podróż za... Jak brzmi poprawna odpowiedź na to pytanie z Milionerów i czy znała ją uczestniczka? Pytania w teleturnieju często bywają naprawdę bardzo podchwytliwe, zwłaszcza te, które można usłyszeć na początku programu, a także te, które są za sumy gwarantowane. Czy tej osobie udało się zbliżyć do głównej wygranej?

Poldek i Duduś odbyli podróż za... Która odpowiedź na to pytanie z Milionerów jest prawidłowa i czy uczestnik był w stanie jej udzielić bez wykorzystania żadnego z kół ratunkowych? Propozycje, które przeczytał mu Hubert Urbański, brzmiały następująco: A) przygarść drobnych, B) Tolka Banana, C) dobre sprawowanie, D) jeden uśmiech.

Poldek i Duduś odbyli podróż za...

Tak brzmiało pytanie za 5 tys. zł. Uczestniczka postanowiła skorzystać z koła pół na pół, po czym zaznaczyła D. Była to bardzo dobra decyzja, ponieważ odpowiedź D) jeden uśmiech jest prawidłowa.

Czy wygrałbyś milion jak pani Katarzyna?

Pytanie 1 z 12
Do kuligu nieodzowne są:
ESKA XD #025 - EKIPA, IGRZYSKA TOKIO, SPRZEDAWCY SAMOCHODÓW
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE