Milionerzy: Pogoń to herb w XX w...

2021-06-24 12:04 AW
Milionerzy
Autor: Materiały Prasowe

Pogoń to herb w XX w... Jak brzmi poprawna odpowiedź na to pytanie z Milionerów i czy znał ją uczestnik? Pytania w teleturnieju często bywają naprawdę bardzo podchwytliwe, zwłaszcza te, które można usłyszeć na początku programu, a także te, które są za sumy gwarantowane. Czy tej osobie udało się zbliżyć do głównej wygranej?

Milionerzy: Pogoń to herb w XX w... Która odpowiedź na to pytanie z Milionerów jest prawidłowa i czy uczestnik był w stanie jej udzielić bez wykorzystania żadnego z kół ratunkowych? Propozycje, które przeczytał mu Hubert Urbański, brzmiały następująco: A) wyłącznie Ukrainy, B) tylko Białorusi, C) jedynie Litwy, D) i Białorusi, i Litwy.

Milionerzy: Pogoń to herb w XX w...

Tak brzmiało pytanie za 500 tys. zł. Uczestnik postanowił skorzystać z pół na pół. Mimo że nie był pewien odpowiedzi, zaryzykował i zaznaczył D. Była to bardzo dobra decyzja, ponieważ odpowiedź D) Białorusi i Litwy jest prawidłowa.

Czy wygrałbyś milion jak pani Katarzyna?

Pytanie 1 z 12
Do kuligu nieodzowne są:
Trening do piosenek EKIPY | ESKA XD - Fit vlog #25
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE