Milionerzy: Który zerwany niedojrzały owoc taki pozostanie?

2021-06-24 12:14 AW
Milionerzy
Autor: Materiały Prasowe

Który zerwany niedojrzały owoc taki pozostanie? Jak brzmi poprawna odpowiedź na to pytanie z Milionerów i czy znał ją uczestnik? Pytania w teleturnieju często bywają naprawdę bardzo podchwytliwe, zwłaszcza te, które można usłyszeć na początku programu, a także te, które są za sumy gwarantowane. Czy tej osobie udało się zbliżyć do głównej wygranej?

Który zerwany niedojrzały owoc taki pozostanie? Która odpowiedź na to pytanie z Milionerów jest prawidłowa i czy uczestnik był w stanie jej udzielić bez wykorzystania żadnego z kół ratunkowych? Propozycje, które przeczytał mu Hubert Urbański, brzmiały następująco: A) wiśnia, B) banan, C) gruszka, D) awokado.

Który zerwany niedojrzały owoc taki pozostanie?

Tak brzmiało pytanie za milion złotych! Uczestnik postanowił wykorzystać na nie swoje ostatnie koło ratunkowe - telefon do przyjaciela. Mimo wszystko nie znał odpowiedzi i uznał, że nie będzie ryzykował. Poprawna odpowiedź na to pytanie to natomiast A) wiśnia.

Czy wygrałbyś milion jak pani Katarzyna?

Pytanie 1 z 12
Do kuligu nieodzowne są:
ESKA XD #025 - EKIPA, IGRZYSKA TOKIO, SPRZEDAWCY SAMOCHODÓW
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE