Milionerzy: Która z tych wielkich Egipcjanek przywdziewała męskie stroje i zakładała brodę?

2021-06-23 12:10 AW
Milionerzy
Autor: Materiały Prasowe

Która z tych wielkich Egipcjanek przywdziewała męskie stroje i zakładała brodę? Jak brzmi poprawna odpowiedź na to pytanie z Milionerów i czy znał ją uczestnik? Pytania w teleturnieju często bywają naprawdę bardzo podchwytliwe, zwłaszcza te, które można usłyszeć na początku programu, a także te, które są za sumy gwarantowane. Czy tej osobie udało się zbliżyć do głównej wygranej?

Która z tych wielkich Egipcjanek przywdziewała męskie stroje i zakładała brodę? Która odpowiedź na to pytanie z Milionerów jest prawidłowa i czy uczestnik był w stanie jej udzielić bez wykorzystania żadnego z kół ratunkowych? Propozycje, które przeczytał mu Hubert Urbański, brzmiały następująco: A) Nefertari, B) Nefretete, C) Hatszepsut, D) Kleopatra VII.

Która z tych wielkich Egipcjanek przywdziewała męskie stroje i zakładała brodę?

Tak brzmiało pytanie za 125 tys. zł. Uczestnik nie był pewien odpowiedzi, jednak postanowił zaryzykować i zaznaczyć B. Poprawna odpowiedź na to pytanie to natomiast C) Hatszepsut.

ESKA XD #025 - EKIPA, IGRZYSKA TOKIO, SPRZEDAWCY SAMOCHODÓW
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE